www.strongbol.pl

Strongbol - wszystko co musisz wiedzieć o suplemencie

Strongbol to nowe kapsułki, które pomogą Ci osiągnąć wielkie mięśnie bez konieczności ciągłych treningów. Suplement zwiększy Twój poziom testosteronu co w efekcie przyspieszy wzrost masy mięśniowej.Kompleksy na temat wiotkości swojego ciała lub nadmiernej otyłości pojawiają się u niejednej osoby, zwłaszcza u młodych. Mimo to nie wszyscy mogą sobie pozwolić na rutynowe treningi na siłowni i zbudowanie tak upragnionej przez wielu sylwetki.

Jest jednak prosty sposób aby mięśnie rosły same, podczas gdy Ty leżysz na kanapie przed telewizorem, pracujesz, czy też oddajesz się swoim pasjom. Jest nim suplement Strongbol, o którego działaniu i zaletach opowiemy w tym artykule.

Strongbol – co to jest i jak działa?

Strongbol - co to jest i jak działa?

Widoczne po zażywaniu suplementu Strongbol działanie to nic innego jak zwiększenie ilości testosteronu w organizmie. Taki efekt ma na celu pobudzenie mięśni do wzrostu, dzięki czemu można zyskać do 10 kilogramów dodatkowych tkanek mięśniowych.

Suplement ten ma wiele pozytywnych efektów. Mowa tu przede wszystkim o zwalczaniu stresu i wzmożeniu koncentracji, jak i ogólnej poprawie samopoczucia. Strongbol ułatwia również spalanie tłuszczu oraz powoduje zauważalny wzrost libido.

Jakie są efekty i zalety Strongbol?

Cechujące Strongbol zalety to przede wszystkim możliwość budowania pięknej sylwetki bez podejmowania żadnego wysiłku, przy czym jest ona w stu procentach naturalna. Suplement został wyprodukowany wyłącznie z naturalnych składników, a żaden z użytkowników nie odczuł ani jednego efektu ubocznego. Wszystko to w połączeniu z niską ceną produktu, a także jego bardzo pozytywnym wpływem na psychikę. Dla niektórych wzmożone libido może okazać się wadą, jednak większość osób zdecydowanie uzna je za zaletę.

Oto niektóre z korzyści stosowania kapsułek:

  • lepsza i większa sylwetka
  • większy poziom testosteronu
  • wzrost masy mięśniowej, a spadek tkanki tłuszczowej
  • większe libido i satysfakcja z łóżka

www.strongbol.pl

Strongbol – jak stosować kapsułki? Dawkowanie i instrukcja

Strongbol - jak stosować kapsułki? Dawkowanie i instrukcja  Strongbol - co to jest i jak działa? Jak stosować? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Stosowanie suplementu jest bardzo łatwe. Warto trzymać się instrukcji, która zostanie dołączona do opakowania kapsułek. Można ją również znaleźć na oficjalnej stronie produktu.

Stosuj:

Zalecane stosowanie przez producenta to: 2 kapsułki dziennie o równych porach (rano i wieczorem).

Pierwsze efekty będą widoczne już po 10-12 dniach. Aby zwiększyć efekty warto zażywać tabletki przepijając dużą szklanką wody w celu lepszego wchłaniania.

Strong – opinie i recenzje użytkowników, którzy stosowali kapsułki

Strongbol w praktycznie każdym przypadku spotyka się z zadowoleniem użytkowników suplementu. Mowa tu nie tylko o osobach trzecich, ale nawet o profesjonalnych kulturystach, którym Strongbol pozwala osiągnąć znacznie lepsze efekty treningu lub zwyczajnie odpocząć bez ryzyka zmniejszenia się masy mięśniowej. Spora część opinii pochodzi nie tylko od mężczyzn, ale również i kobiet, które dzięki suplementowi zdobyły piękny sześciopak i umięśnione kończyny.

„Zacząłem stosować kapsułki kiedy treningi na siłowni i spożywane przeze mnie białko nie wystarczały. Po tygodniu zacząłem w końcu widzieć efekty mojej pracy. Moja sylwetka całkowicie się zmieniła – na lepsze oczywiście! Polecam wszystkim ten produkt. Bądźcie cierpliwi, a zobaczycie wkrótce własne efekty.”

Strongbol – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Strongbol - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Strongbol jest dostępny tylko na oficjalnej stronie producenta. Aktualnie istnieje zniżka 50% na kapsułki zwiększającej masę mięśniową. Wystarczy kliknąć w link poniżej i wypełnić formularz na stronie. Wkrótce skontaktuje się z tobą operator w celu potwierdzenia zamówienia.

www.strongbol.pl

Uważaj na imitacje, które są dostępne na Amazon czy eBay. Mogą powodować działania niepożądane i być niebezpieczne dla zdrowia. Nie będą również wykazywać efektów takich jak oryginalny produkt.Jak geny wpływają na hipertrofię?

Chociaż proces hipertrofii jest taki sam dla wszystkich, wyniki mogą być różne, nawet wśród osób wykonujących ten sam trening. Różnice w rezultatach wynikają z genetycznej budowy mięśni każdej osoby.

Genetyka może wpływać na wzrost mięśni na kilka sposobów:

  • Stopień wzrostu: Jak duże mogą stać się mięśnie
  • Szybkość wzrostu: Tempo, w jakim mięśnie mogą zwiększać swój rozmiar
  • Kształt i wygląd: Jak wyglądają mięśnie

Trening siłowy na hipertrofię i suplementacja Strongbol

Ćwiczenia, które budują mięśnie to takie, w których mięsień jest wielokrotnie kurczony z oporem. Zazwyczaj oznacza to trening siłowy z wykorzystaniem wolnych ciężarów, maszyn do ćwiczeń, taśm oporowych lub ćwiczeń z ciężarem własnego ciała.

Niezależnie od planu, który wybierzesz, chcesz pracować do punktu zmęczenia (niewydolności mięśniowej), ponieważ tworzy to największy bodziec dla hipertrofii mięśni. Oznacza to podnoszenie ciężarów do momentu, w którym nie będziesz w stanie podnieść nic więcej, ale bez poświęcania właściwej formy. Strongbol pomaga w hipertrofii mięśni.

Jak często należy trenować siłowo?

American College of Sports Medicine (ACSM) zaleca, by większość osób wykonywała trening siłowy dwa do trzech razy w tygodniu. Trening w nie następujących po sobie dniach daje włóknom mięśniowym czas na odpoczynek i naprawę, dzięki czemu zwiększają one swój rozmiar.

Jeśli wydaje Ci się to przytłaczające, badania wykazały, że jedna sesja treningu siłowego w tygodniu jest równie skuteczna, jak trzy sesje w tygodniu, o ile wykonujesz te same ćwiczenia i tę samą liczbę powtórzeń, co podczas trzech oddzielnych sesji.

www.strongbol.pl

Strongbol - wszystko co musisz wiedzieć o suplemencie