Stimido – test i recenzja kapsułek na żeńskie libido

Nowy suplement Stimido został stworzony dla kobiet, które chcą kochać bez ograniczeń, czuć emocje, które wyzwala kontakt fizyczny i w pełni cieszyć się każdą relacją seksualną.

Stimido - test i recenzja kapsułek na żeńskie libido

Stimido – jak te kapsułki poprawiają żeńskie libido?

Kiedy ludzie mówią o seksie, na ogół kojarzą to słowo z płcią męską. W rzeczywistości wiele kobiet, wbrew wyobrażeniom, może mieć problemy z libido, które nie pozwalają im w pełni cieszyć się stosunkiem seksualnym lub nawet odczuwać takiej potrzeby.

Udowodniono, że dobra, ciągła aktywność seksualna regeneruje ciało i umysł poprzez produkcję tzw. endorfin szczęścia. Wielu seksuologów zwraca uwagę na to, jak rutyna, upływ lat i zmiany hormonalne wynikające z porodu czy menopauzy mogą zmienić kobiece pożądanie. Każda kobieta ma prawo do aktywnego, ale przede wszystkim satysfakcjonującego życia seksualnego.

Na kobiece libido bardzo duży wpływ mają stany emocjonalne, gdyż w przeciwieństwie do męskiego libido jest ono mniej fizyczne, a bardziej psychiczne. Aby zaoferować naturalne rozwiązanie tego kobiecego problemu, powstał Stimido. Jest to zabieg mający na celu przywrócenie właściwej równowagi seksualnej u kobiet wraz ze zwiększeniem odczuwania libido.

Poniżej znajduje się krótki przewodnik po głównych informacjach dotyczących Stimido.

Stimido: co to jest i jak działa?

Stimido: co to jest i jak działa?

Jest to suplement wykonany z ziół, zdolny do ponownego rozbudzenia pożądania seksualnego kobiet z nieobecnym libido.

Brak seksu nie jest rozwiązaniem, żadna kobieta nie powinna pozbawiać się niezbędnego składnika życia, który jest dobry dla duszy i ciała, dlatego staraliśmy się stworzyć suplement, który każda kobieta może przyjmować bez skutków ubocznych.

Suplement przywraca równowagę organizmu wyrównując ewentualne niedobory żywieniowe, wpływa na równowagę hormonalną działając jako naturalny środek przeciwbólowy przy bólach menstruacyjnych i zwalczając słynne „uderzenia gorąca” w fazie menopauzalnej, a także działa jako inhibitor stresu.

Stimido – jakie są zalety i efekty stosowania?

Naturalne składniki afrodyzjaków, ziół i witamin użytych do produkcji Stimido wpływają na układ nerwowy i mięśniowy kobiety, łagodząc stres i przeciwdziałając wahaniom hormonalnym i nastrojów.

Kobieta czuje się silniejsza, bardziej aktywna, a to dobre samopoczucie budzi instynkty, w tym ochotę na seks.

Stimido działa na kobiece organy poprzez wspomaganie lubrykacji pochwy, a także pobudza kobiece pragnienie doznania podniecenia.

Idealny na zwiększenie libido Stimido jest, jako suplement, doskonały dla ogólnego zdrowia psychofizycznego kobiety.

Stimido – jaki jest skład i formuła kapsułek?

Stimido - jaki jest skład i formuła kapsułek?

Stimido to wynik mieszanki ziół, które współdziałają ze sobą w celu uzyskania korzystnego wpływu na kobiece instynkty seksualne, w tym „liści damulki, żeń-szenia, lukrecji, kakao, kozieradki, czarnego pieprzu, miłorzębu i korzenia maca”, nie wspominając o witaminowym wkładzie produktu w postaci „witaminy E i B6”.

Cynk i witamina B6, która u kobiet w wieku rozrodczym zwiększa płodność, wpływając na prawidłowe funkcjonowanie kobiecego układu rozrodczego pod względem hormonalnym.

Stimido – czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Przed opisaniem sposobu zażywania należy wspomnieć, że suplement nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Jego kompozycja ziół i substancji naturalnych nie powoduje żadnych reakcji organizmu i nie było żadnych przejawów niekompatybilności z przyjmowaniem innych leków czy suplementów.

Suplement nie powinny zażywać kobiety w ciąży lub osoby uczulone na składniki zawarte w produkcie.

Sprawdź inne kapsułki stworzone z myślą o kobietach – Femin Plus

Stimido: jak i kiedy go przyjmować? Dawkowanie i instrukcja

Stimido kapsulki skladniki jak zazywac jak to dziala skutki uboczne x

Stimido występuje w kapsułkach, opakowanie zawiera 60 kapsułek na miesięczną kurację, należy przyjmować dwie kapsułki dziennie.

Zaleca się, aby kapsułki były przyjmowane podczas każdego głównego posiłku, co najmniej 30 minut przed jedzeniem. Kapsułki należy połykać popijając dużą ilością wody (ok. 300 ml).

Jak określono powyżej, kapsułki powinny być przyjmowane około dwa razy dziennie i regularnie, a tylko w przypadku przestrzegania tych zaleceń wyniki zaczną być widoczne w pierwszym tygodniu leczenia.

Następuje wzrost libido widoczny poprzez zwiększoną lubrykację pochwy, poczucie energii i zwiększone poczucie pobudzenia spowodowane ponadto poprawą krążenia krwi.

Recenzje i opinie kobiet, które stosowały Stimido

Istnieją liczne pozytywne świadectwa dawane przez osoby, które chciały spróbować Stimido, kobiety w różnym wieku, gospodynie domowe, studentki, kobiety pracujące, wszystkie z nich dzielą się zauważalnym zmniejszeniem popędu seksualnego.

Według różnych wywiadów wszyscy podkreślają, jak stres i brak energii hamują ich seksualne instynkty. Zjawiska takie jak cykl menstruacyjny czy menopauza powodują suchość pochwy i usztywnienie mięśni części intymnych, co może wpływać na przyjemność ze stosunku seksualnego.

Oto kilka wypowiedzi znalezionych na forum:

Miałam problemy natury seksualnej z mężem, czas, przyzwyczajenia, życie w biegu stworzyły rutynową sytuację zmniejszającą pożądanie z mojej strony, dzięki Stimido odzyskałam tę utraconą energię, która częściowo hamowała moje instynkty.

Dzięki Stimido odbyłam wspaniały stosunek, po latach udało mi się osiągnąć prawdziwe ciała, moja pochwa odnalazła utraconą lubrykację z przyjemnym wzrostem przyjemności.

Stimido – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Stimido - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Stimido można kupić wygodnie online, z szybką wysyłką w ciągu dokładnie 24 godzin, tak aby był dostępny dla klienta w ciągu 2 dni roboczych. Suplement jest dostarczany pod wskazany adres dobrze zapakowany, jest w rzeczywistości zapieczętowany tak, aby zapewnić prywatność klienta i nie uwidaczniać zawartości paczki.

Stimido łączy z zakupem „gwarancję zwrotu pieniędzy”, dzięki której klientka ma 90 dni od zakupu na zwrot pieniędzy poprzez odesłanie produktu do nadawcy. Suplement nie jest dostępny na sprzedaż na Allegro, Amazon ani Ceneo.

Podobne wpisy