Promicil – opinie, test, i recenzja kremu na grzybicę

Krem przeciwgrzybiczy Promicil złożony jest wyłącznie z naturalnych ekstraktów roślinnych. Pomaga on ludziom zwalczać infekcje stóp wywołane przez grzyby, ale nie tylko. Ten niesamowity produkt jest również w stanie rozwiązać problemy ze stopą sportowca, rozdarciami skóry i swędzeniem.

Promicil krem opinie cena sklad forum gdzie kupic x

Jak krem Promicil zwalcza objawy grzybicy stóp?

Stopa atlety jest infekcją grzybiczą, która dotyka wszystkich, niekoniecznie tylko sportowców, i występuje u mężczyzn i kobiet w każdym wieku. Schorzenie to powoduje u osoby nim zarażonej silne swędzenie, ból w miejscu dotkniętym chorobą, a czasem nawet dyskomfort w pachwinie. Zazwyczaj grzyby wywołujące stopę sportowca należą do rodziny dermatofitów, rosną w zamkniętym, ciepłym, wilgotnym środowisku i żywią się keratyną, głównym składnikiem paznokci i włosów.

Zakażenie jest dość zaraźliwe, gdyż niewielkie fragmenty zainfekowanej skóry pozostawione na podłogach, ręcznikach czy butach mogą doprowadzić do pojawienia się tego schorzenia u innych osób, które mają kontakt z zaatakowanymi powierzchniami. Chodzenie boso w szatniach lub innych miejscach, które nie zawsze są czyste i zdezynfekowane, znacznie zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania na stopę sportowca, a jeśli masz otwarte rany na stopach, może prowadzić do rozwoju znacznie poważniejszych infekcji.

Stosując krem przeciwgrzybiczy Promicil nawet przez jeden kurs leczenia, można może powodować zniknięcie lub znaczne zmniejszenie grzybicy paznokci lub stóp. Uszkodzona lub popękana skóra nie będzie już problemem, a skóra w okolicy pięt zostanie ożywiona i pozbawiona grzyba. W tej recenzji szczegółowo omówimy, jak działa krem Promicil, jego skład, cenę i referencje.

Promicil – co to jest i jak działa?

Promicil - co to jest i jak działa?

Głównym zadaniem kremu Promicil jest likwidacja świądu, nierówności skóry oraz infekcji grzybiczej obecnej w stopie. Krem sprzedawany jest w poręcznych 20 ml opakowaniach, które możesz zabrać gdzie tylko chcesz.

Po zakończeniu leczenia preparatem Promicil skóra jest ożywiona, obszary, które wcześniej były spierzchnięte lub uszkodzone, wracają do normy, zwiększa się odporność komórkowa, co zapobiega nowym infekcjom grzybiczym, a zdrowe obszary stopy są chronione przed rozprzestrzenianiem się patogenów, które nadal są aktywne.

Niektóre z objawów, które oferują nam cenne sygnały do podjęcia działań na stopie to:

 • rozdarta lub bardzo popękana skóra pięty;
 • silnie odczuwalne swędzenie w stopach lub pieczenie na podeszwie;
 • pot pachnie inaczej niż zwykle i szczególnie kwaśno;
 • na skórze widoczne są czerwone obszary lub występują krostki;
 • paznokieć ma ciemny kolor, a jego kształt jest nieprawidłowy (to znak, że infekcja grzybicza już się przyjęła);
 • stopy zaczynają mrowieć często powodując spadek wrażliwości;
 • wiele pęcherzy tworzy się zwłaszcza na podeszwie i bokach stopy;
 • na paznokciach zaczynają się tworzyć białawe obszary (to również oznaka niedoboru wapnia);
 • stopy są spuchnięte bez logicznego powodu, np. stłuczenia lub zwichnięcia;

To tylko niektóre z objawów, które mogą skłonić Cię do podjęcia działań poprzez zastosowanie kremu Promicil. Produkt działa w 2 fazach: pierwsza obejmuje interwencję na patologię w jej aktywnej fazie, natomiast druga polega na utrwaleniu uzyskanych wyników.

Korzyści i rezultaty stosowania kremu Promicil

Według badań klinicznych i opinii klientów Promicil, korzyści ze stosowania tego kremu przeciwgrzybiczego w celu wyeliminowania infekcji grzybiczych i zakażeń stopy sportowca jest kilka. Jego całkowicie naturalna formuła, wolna od związków chemicznych lub pochodnych, jest kluczowym głównym aspektem.

Poniżej znajduje się krótka lista korzyści wynikających z zastosowania kremu Promicil:

 • naprawa uszkodzeń i pęknięć stóp;
 • koi skórę, łagodząc swędzenie;
 • utrzymać infekcję w ryzach i zlikwidować ją;
 • regenerują paznokcie zniszczone przez grzyba;
 • wyeliminować wszystkie rodzaje infekcji grzybiczych;
 • uzyskać zdrową, miękką skórę;
 • unikać łuszczenia się stóp.

Wszystkie te korzyści z kremu przeciwgrzybiczego można doświadczyć w krótkim czasie od pierwszej aplikacji, ale są również namacalne w dłuższej perspektywie tylko wtedy, gdy dba się o dokładne przestrzeganie dawkowania, nie odbiegając od niego lub zapominając o codziennej aplikacji.

Promicil – jaki jest skład i formuła kremu?

Promicil - jaki jest skład i formuła kremu?

Formuła kremu przeciwgrzybicznego Promicil jest wynikiem wieloletnich badań i rozwoju w najlepszych klinikach dermatologicznych na świecie. Po przejściu długiej fazy testów, przeszedł on liczne badania jakościowe, które potwierdziły pozytywne wyniki produktu.

Wśród głównych składników możemy znaleźć:

 • terpinen: odgrywa podstawową rolę przeciwgrzybiczą i zwalcza infekcję grzybiczą, blokując jednocześnie rozprzestrzenianie się zainfekowanych zarodników w pozostałych częściach organizmu;
 • olejek jałowcowy: udziały, wraz z terpinenem, silne właściwości przeciwgrzybicze, które zapewniają ochronę przed infekcjami nawet w długim okresie;
 • olejek z drzewa herbacianego: ten aktywny składnik ma bardzo silne działanie grzybobójcze i w zależności od wielkości jest w stanie całkowicie zniszczyć grzyba;
 • wyciąg z Sinfito: substancja ta stymuluje miejscową produkcję limfocytów, które pomagają komórkom skóry w walce z bakteriami infekcyjnymi.

Promicil – czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?

U podstaw składu Promicilu leżą elementy wyłącznie naturalnego pochodzenia, nie ma tu najmniejszej obecności sztucznych związków chemicznych czy konserwantów. Promicil nie powoduję skutków ubocznych ani działań niepożądanych.

Formuła ta została przyjęta w celu zmniejszenia do zera ryzyka wystąpienia działań niepożądanych lub jakichkolwiek przeciwwskazań. Nie powinno się stosować kremu jeśli ma się alergię na składniki zawarte w formule.

Sprawdź inne produkty na grzybicę stóp: Mycofren Spray, Fungonis, Exofeet Oil.

Promicil – jak stosować? Instrukcja i ulotka

Promicil - jak stosować? Instrukcja i ulotka

Stosując regularnie krem przeciwgrzybiczny Promicil, można doświadczyć licznych korzyści zdrowotnych. Aby uzyskać maksymalne rezultaty ze stosowania tego produktu, należy go prawidłowo i regularnie stosować.

W odróżnieniu od innych podobnych kremów dostępnych na rynku, Promicil charakteryzuje się łatwością stosowania i tym, że stopy mogą łatwo wchłonąć roztwór, ponieważ formuła zawiera tylko i wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego.

Aby prawidłowo zastosować krem, wystarczy wykonać te kilka prostych kroków:

 • należy dokładnie oczyścić i umyć stopy, a następnie osuszyć je, wyklepując czystym ręcznikiem;
 • z opakowania wyjmij ilość kremu wielkości orzecha włoskiego;
 • możesz zdecydować się na nałożenie cienkiej warstwy kremu na całą stopę lub na miejscowy obszar, np. piętę, wybór należy do Ciebie;
 • na koniec trzeba będzie wmasować krem okrężnymi ruchami, aby produkt został całkowicie wchłonięty przez stopę, ten proces trwa zwykle tylko minutę lub dwie.
 • rób to codziennie wieczorem przed pójściem spać przez około 30 do 35 dni, co odpowiada czasowi potrzebnemu do zastosowania kremu.

Po tym okresie będzie można zaobserwować znaczną poprawę, taką jak całkowite lub częściowe usunięcie grzyba, pot nie wydziela już silnego, kwaśnego zapachu, zniknął świąd, a skóra jest bardziej elastyczna i ujędrniona, wygoiły się pęknięcia i szczeliny w naskórku.

Promicil – opinie i recenzje z forum

Na stronach konsumenckich i forach internetowych można znaleźć liczne pozytywne opinie o kremie przeciwgrzybicznym Promicil. Z relacji świadków wynika, że społeczeństwo szczególnie doceniło szybkie efekty, jakie produkt jest w stanie zapewnić już po jednym kursie leczenia.
Kolejną mocną stroną Promicilu jest bardzo dobry stosunek ceny do jakości w porównaniu z innymi kremami na rynku.

Klientom bardzo spodobał się również mały i kompaktowy format opakowania, idealny do wrzucenia do torby w podróż lub na trening na basenie.

Jednym z aspektów, który zachwycił wszystkich była łatwość, z jaką skóra jest w stanie wchłonąć związek, zdolność dana przez wszystkie naturalne składniki, które również gwarantują brak możliwych przeciwwskazań dla ludzi.

Promicil – Gdzie kupić i jaka jest cena? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Promicil - Gdzie kupić i jaka jest cena? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Aby kupić Promicil będziesz musiał odwiedzić oficjalną stronę producenta, nie znajdziesz tego kremu w żadnej aptece lub parafarmacji, a nawet na dużych stronach e-commerce, takich jak Amazon lub Allegro.

Wybór ten został dokonany w celu uniemożliwienia ewentualnym oszustom sprzedaży podrobionych produktów z wykorzystaniem nazwy Promicil. Oprócz zapewnienia autentyczności kremu jest to również gwarancja zdrowia klientów, które mogłoby być zagrożone, ponieważ w podrabianych produktach często obecne są dodatki i substancje chemiczne toksyczne dla organizmu.

Aby przystąpić do zakupu, wystarczy wejść na oficjalną stronę producenta i wypełnić znajdujący się tam formularz, podając swoje dane osobowe, ważny numer telefonu i adres. Następnie otrzymasz telefon od kierownika sprzedaży, który potwierdzi Twoje zamówienie i rozpocznie wysyłkę. Trwa to zazwyczaj dwa lub trzy dni robocze i jest bezpłatne.

W tej chwili jedynym sposobem dokonania płatności jest płatność za pobraniem, gdy produkt dotrze do nas. Opakowanie Promicil jest obniżone dzięki ofercie 50% taniej od ceny katalogowej.

Podobne wpisy