Kategorie
Fit Sylwetka

Keto Guru tabletki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Keto Guru tabletki - opinie, skład, cena, gdzie kupić?


AKTUALIZACJA 18.08.2021:

Keto Guru to nowy produkt do kształtowania korpusu, prezentowany jako system podwójnych kapsułek. Innowacyjny produkt, który tnie sylwetkę. Jest on niezwykle dobrze przyjęty w Polsce. Klienci w recenzjach na forum dzielą się głównie pozytywnymi opiniami na temat działania Keto Guru.

W uwagach i opiniach nie było skarg na pojawienie się negatywnych skutków ubocznych, przeciwwskazań lub innych działań niepożądanych. Producent twierdzi, że w pełni naturalny wzór najlepszego rozwiązania kontroli kalorii ma na celu zwiększenie metabolizmu. Tonizując ciało i dając mu dużo energii. Nie ma tu żadnej ryzykownej i uciążliwej diety.

Główne składniki to kofeina, guarana, korzeń imbiru, magnez i wyciągi z wapnia. Dodaje się do nich aminokwasy L-lizynę i L-glutaminę. Pomagają one organizmowi budować chudą tkankę mięśniową i zwiększają regenerację komórek. Kompleks Keto Guru posiada również zdolność do walki z otyłością. Ponadto, pomoże Ci uzyskać lepsze reglamentacje spożywanych codziennie ilości cukru i soli. Jest to bardzo ważne dla procesu cięcia ciała, ponieważ może to spowodować zatrzymanie nadmiaru płynów w organizmie. Próba kontroli spożycia węglowodanów jest również bardzo ważna.

5 oznak osiągnięcia ketozy – Jak je rozpoznać?

Z czysto biologicznego punktu widzenia, ciało ludzkie jest maszyną niezwykle elastyczną. Nasza obecna dieta jest bogata w węglowodany. Kiedy jest dostępny, ciało natychmiast rozpoznaje go jako podstawowe źródło energii. Oznacza to, że jeśli jesz jak przeciętny człowiek, twój metabolizm będzie głównie spalać węglowodany. Ideą diety keto jest odwrócenie tego trendu. Istnieje wiele przydatnych przewodników na ten temat.

Keto to surowa dieta o niskiej zawartości węglowodanów. Nie ma jednak potrzeby ograniczania ilości zdrowych włókien występujących w owocach i warzywach, ponieważ mogą one być użyteczne. Włókno zamienia się w tłuszcze zwane trójglicerydami o średnim łańcuchu. Mogą one być wchłaniane przez organizm i bardzo skutecznie przekształcane w ketony. Tak więc spożycie większej ilości błonnika z mniejszą ilością „złych” węglowodanów może prowadzić do wyższego poziomu ketonów we krwi.

Pięć oznak, że osiągnąłeś ketozę, to..:

 • Suchość w ustach i zwiększone pragnienie. Należy pić wystarczającą ilość wody i przyjmować odpowiednie ilości elektrolitów, takich jak sól, potas i magnez.
 • Częste wizyty w toalecie. Keton w organizmie, acetooctan, może przedostać się do moczu.
 • Keto oddech. To z powodu ketonu w organizmie, zwanego acetonem. Może sprawić, że oddech człowieka będzie pachniał owocowo lub podobnie do lakieru do paznokci. Efekt jest tymczasowy.
 • Zmniejszony głód. Wiele osób doświadcza znacznie zmniejszonego uczucia głodu podczas diety ketogenicznej.
 • Zwiększona energia. Pierwszym dniem diety jest tzw. „keto grypa”, która nie ma nic wspólnego z wirusem, ale w rzeczywistości jest zespołem odstawienia węglowodanów. Po tym, większość ludzi ma uczucie euforii.

Keto Guru – co to jest i jak działa?

Keto Guru - co to jest i jak działa?

Keto Guru to system do modelowania ciała w dwóch kapsułkach, który otrzymuje gwiezdne opinie w opiniach klientów. W recenzjach nie ma żadnych dolegliwości związanych z pojawieniem się efektów ubocznych lub przeciwwskazań do codziennego stosowania.

Keto Guru działa jako suplement odchudzający. Stymuluje procesy metaboliczne oraz zmniejsza apetyt.

Klienci podkreślają również w swoich opiniach, komentarzach i opiniach na forach, które preferują produkt ze względu na jego bezglutenową formułę. Istnieje wiele pozytywnych opinii od mężczyzn i kobiet, którzy są weganami i wegetarianami. Wszyscy mówią, że odczuwają szybki wzrost poziomu energii i tonu ciała po spożyciu. Nie doświadczyły one żadnych negatywnych skutków. Większość świadectw potwierdza również, że produkt do krojenia sylwetki również skutecznie tłumi apetyt.

Keto Guru – jakie są zalety i efekty stosowania?

 • Całkowicie naturalna formuła bezglutenowa i przyjazna dla warzyw z ekstraktami z Guarany, imbiru i kofeiny;
 • Ma zdolność do stłumienia apetytu i zwiększenia poziomu energii;
 • Brak skarg dotyczących występowania niepożądanych działań ubocznych lub reakcji alergicznych
 • Dobra cena i oryginalna wysoka jakość płatności Cash-On-Delivery na oficjalnej stronie internetowej;

Uwaga! Brak skarg przeciwwskazań w recenzjach i komentarzach Keto Guru nie wyklucza ich. Proszę stosować się do instrukcji obsługi producenta, umieszczonej w opakowaniu jako instrukcja obsługi!

Keto Guru – jakie składniki zawiera formuła?

Keto Guru - jakie składniki zawiera formuła?

Wszystkie składniki zawarte w formule krojenia sylwetki Keto Guru to organiczne ekstrakty. Są one bezpieczne w codziennej konsumpcji i starają się tonizować ciało i pomagać mu utrzymać dobry poziom energii. Wszystko to podczas gdy apetyt i zachcianki cukrowe są stopniowo stłumione. Jest to rewolucyjna i bezstresowa metoda utorowania drogi organizmowi, aby ułatwić przejście do stanu ketozy.

Głównymi składnikami formuły podwójnej kapsułki Keto Guru są:

 • Kompleks Kofeina i Magnez: To aktywne połączenie zwiększa metabolizm i poziom energii. Dwa zawarte w nim elementy pomagają organizmowi rozbić złogi komórek tłuszczowych, ułatwiając przejście do ketozy. Służy również do aktywnego rzeźbienia trymerem kształtu ciała, wzmacniając poziom odporności.
 • Ginger Root & Guarana Fruit Complex: tłumi głód i pragnienie cukru, poprawiając nastrój i tworząc poczucie dobrego samopoczucia. Innym ważnym elementem jest to, że łagodzi napięcie nerwowe i poprawia jakość snu.
 • L-lizyna, L-glutamina, & Calcium Complex: Aminokwasy pomagają organizmowi budować chudą tkankę mięśniową i działają zapobiegawczo przeciwko powstawaniu rozstępów. Tonują one również skórę oraz dostarczają energii i witalności.

Keto Guru – jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Chociaż działa na złożonej zasadzie działania, kapsułki Keto Guru są dość łatwe do pobrania. Producent zastosował dokładną instrukcję użytkowania krok po kroku wewnątrz opakowania produktu. Można je znaleźć w formie obszernej instrukcji obsługi. Kapsułki o podwójnym działaniu dostępne są w dwóch oddzielnych pęcherzach o różnych kolorach. Klienci muszą wziąć 1 (jedną) kapsułkę z każdej z nich w wyznaczonym czasie pobrania. Nie wystąpiły żadne dolegliwości związane z ewentualnymi reakcjami alergicznymi, działaniami niepożądanymi lub innymi przeciwwskazaniami do jego codziennego stosowania. Powłoka foliowa produktu, która rzeźbi sylwetkę, zapewnia również łatwiejsze trawienie.

Trzy proste kroki, jakie należy wykonać każdego dnia, aby wziąć kapsułki Keto Guru w kształcie ciała:

 • Przyjmować 1 (jedną) kapsułkę z każdego pęcherza 2 (dwa) razy dziennie – rano i wieczorem.
 • Zrób to około 30 minut przed regularnym posiłkiem i pij dużo płynów przez cały dzień.
 • Pamiętaj, aby skoncentrować swoje menu na zdrowych tłuszczach i powtórzyć procedurę przez cały miesiąc kalendarzowy!

Keto Guru – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro

Keto Guru - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro

Producent doradza klientom, aby uważali na to, co kupują na portalach takich jak Allegro czy Ceneo. Większość dostępnych tam towarów to kosztowne oszustwa, które nie mają nic wspólnego z oryginalnym systemem podwójnych kapsułek do aktywnego modelowania ciała. Keto Guru można kupić w dobrej cenie w Polsce i na całym świecie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Nie można go znaleźć w formie tabletek w lokalnej aptece.

Taka polityka dystrybucji pozwala producentowi na utrzymanie doskonałej obsługi klienta. Pomaga to również utrzymać równowartość cenową Keto Guru w każdym kraju. Firma współpracuje z autoryzowanym dystrybutorem, który realizuje dostawy spot-on z płatnościami za pobraniem.

Oto jak można kupić kapsułki Keto Guru w dobrej cenie online:

 • Wpisz swoje imię i nazwisko oraz aktualny numer telefonu w formularzu online na oficjalnej stronie internetowej
 • Otrzymać wezwanie od kierownika spółki dystrybucyjnej i określić szczegóły dostawy
 • Zdobądź Keto Guru, zapłać metodą COD oraz dobrze wyrzeźbiony i stonowany kształt ciała!


Jak ważne są ćwiczenia dla utraty wagi?

Jak twierdzi Constantinos z Anytime Fitness, są one równie ważne jak każde inne, ponieważ „pracują razem w tandemie”.

Mówi: „Powiedziałbym, że początkowo dieta jest najważniejszą rzeczą, na której należy się skupić i nie jest niczym niezwykłym, że trener osobisty daje klientowi dwa tygodnie lub więcej, aby skupił się na właściwym odżywianiu przed rozpoczęciem programu aktywności fizycznej.

„Sama dieta może utrudnić konsekwentną utratę wagi, ponieważ organizm szybko dostosowuje się do niższego spożycia kalorii i staje się bardziej wydajny w przetwarzaniu żywności. Podczas gdy możesz zobaczyć początkowy spadek na wadze, to prawdopodobnie będzie to ogon, jak utrzymać to samo tempo utraty wagi, trzeba będzie zachować cięcia nawet więcej kalorii, co jest mało prawdopodobne, aby być trwałe.

„Istnieje kilka badań naukowych, które pokazują, że ludzie tracą więcej masy ciała poprzez połączenie diety i ćwiczeń. Co więcej, nie tylko tracisz więcej wagi, ale prawie wszystko to idzie w parze z redukcją tkanki tłuszczowej. Jeśli tracisz na wadze przez samą dietę, prawdopodobnie tracisz również masę mięśniową, co może dodatkowo obniżyć tempo metabolizmu.”

Czym są diety low-carb (niskokaloryczne)?

Nie zaleca się całkowitego wycinania węglowodanów ze swojej diety. Jak mówi Constantinos, „nadal musisz spożywać odpowiednie pokarmy, aby osiągnąć swój deficyt [kalorii]. Posiadanie zdrowej równowagi tłuszczów, białek i węglowodanów jest niezbędnym kręgosłupem Twojej diety.”

Istnieje jednak mnóstwo diet low-carb, które trafiły na nagłówki gazet w ciągu ostatnich lat za to, że są skutecznymi dietami, które działają szybko, aby pomóc ludziom schudnąć. Nasze ciała rozkładają węglowodany i tłuszcz na cukier, który następnie daje nam dużo energii. Diety te opierają się na założeniu, że jeśli nie jemy węglowodanów, to nasze ciała używają tłuszczu, który został zmagazynowany na energię, co pozwala nam szybko schudnąć.

Najpopularniejsze z nich to dieta Atkinsa i dieta ketogeniczna. Są to jednak dwie z bardziej drastycznych diet, ponieważ obniżają poziom węglowodanów do mniej niż 10% całkowitej ilości kalorii. Zgodnie z Dietetycznymi Wytycznymi dla Amerykanów, powinno to być minimum 45%. Tak więc, podczas gdy te diety mogą mieć swoje zalety, upewnij się, że skonsultować się z pracownikiem służby zdrowia wcześniej, jeśli myślisz o podjęciu jednego na.

Dla mniej restrykcyjnej wersji diety ketogenicznej, wielu woli Lazy Keto Diet, która jest znacznie mniej restrykcyjna i nie trzeba śledzić wszystkich makroskładników.

Czym jest dieta śródziemnomorska?

Ludzie żyjący w krajach śródziemnomorskich, takich jak Włochy i Grecja, tradycyjnie stosują dietę, która składa się głównie z:

 • Owoców
 • Warzywa
 • Pełne ziarno
 • Pieczywo
 • Rośliny strączkowe
 • Orzechy i nasiona
 • Ziemniaki
 • Czerwone wino
 • Ryby i drób
 • Nabiał i jaja

Wszystkie te składniki są bogate w makroskładniki odżywcze, w tym węglowodany i białko, natomiast głównym tłuszczem w diecie śródziemnomorskiej jest oliwa z oliwek extra virgin. Czerwone mięso odgrywa w tej diecie bardzo niewielką rolę.

Keto Guru tabletki - opinie, skład, cena, gdzie kupić?