Hai Matcha – gdzie kupić w najlepszej cenie?

Hai Matcha stała się prawdziwym bestsellerem i właśnie dlatego postanowiliśmy ją zrecenzować. Mówimy o produkcie, który naprawdę działa, zarówno na odzyskanie sylwetki, jak i utraconego samopoczucia, ale nie martw się, cena jest przystępna dla każdego.

Hai Matcha – gdzie kupić w najlepszej cenie? opinie skład dawkowanie instrukcja skutki uboczne

Jeśli szukasz opinii i recenzji na temat Hai Matcha, trafiłeś na właściwą stronę internetową. W rzeczywistości mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: w poniższych liniach znajdziesz wszystkie informacje, które pomogą Ci dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tej odchudzającej zielonej herbacie Hai Matcha.

W tym artykule dowiesz się czym konkretnie jest, do czego służy i jak działa, jakie składniki zawiera i jakie są ich właściwości, korzyści z codziennego przyjmowania tego preparatu, ewentualne przeciwwskazania, a nawet skutki uboczne. Ponadto przeczytasz recenzje osób, które już wypróbowały Hai Matcha, nasze opinie na jej temat, plusy i minusy jej zakupu oraz informacje na temat ceny, sposobu zakupu, płatności i wysyłki, a także kilka instrukcji jak ją stosować i wiele odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Hai Matcha – co to jest i jak działa?

Hai Matcha - co to jest i jak działa?

Spożywanie Hai Matcha pozwala odzyskać idealną sylwetkę poprzez działanie na metabolizm, spalanie tłuszczu i apetyt. Przywraca utracone samopoczucie psychiczne i fizyczne poprzez działanie jako antyoksydant, detoks oraz zwiększenie poziomu energii i relaks.

Hai Matcha to suplement diety oparty na herbacie Matcha, specjalnej zielonej herbacie pochodzenia azjatyckiego o unikalnych właściwościach. Matcha od tysięcy lat jest stosowana w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej oraz w populacjach orientalnych, takich jak Japończycy, w tym mnisi buddyjscy, w celu poprawy stanu zdrowia i utrzymania kondycji.

Preparat ten został wymyślony po latach badań przez ekspertów w dziedzinie żywienia, którzy postanowili połączyć wiele składników – nie tylko zieloną herbatę Matcha – aby stworzyć najskuteczniejszy produkt Hai Matcha na odchudzanie. Zawiera witaminy, minerały i inne ekstrakty roślinne, wszystkie te składniki są również zgodne z dietami wegańskimi.

Jest to produkt bezpieczny, wyprodukowany w najlepszych laboratoriach w Unii Europejskiej pod ścisłą kontrolą jakości i zawierający tylko pierwszorzędne składniki wiadomego pochodzenia. Format w formie proszku do rozpuszczania w wodzie o przyjemnym smaku zielonego jabłka, a każde opakowanie zawiera 150 g, co wystarcza na 10 porcji.

Jakie są zalety i efekty stosowania Hai Matcha?

Przyjrzyjmy się jakie korzyści Ty również możesz zaobserwować, przyjmując regularnie Hai Matcha. Pamiętaj jednak, że efekty mogą się różnić w zależności od osoby i nie można ich zagwarantować, ponieważ nie mówimy o leku, ale o suplemencie diety.

  • Przyspieszenie metabolizmu i zużycia tłuszczu – Hai Matcha działa na poziomie metabolicznym, przyspieszając normalne procesy zachodzące w organizmie, pomagając mu wykorzystać spożywany w ciągu dnia pokarm jako źródło energii, bez ryzyka gromadzenia się tłuszczu i cukru. Lipidy są przekształcane w energię, którą można wykorzystać w codziennych czynnościach, a miejscowe otłuszczenia na brzuchu, biodrach i udach są ukierunkowane na zmianę kształtu sylwetki.
  • Działanie antyoksydacyjne na cały organizm – Hai Matcha jest bardzo silnym antyoksydantem, znacznie bardziej niż znana nam wszystkim klasyczna zielona herbata, dzięki czemu wykazuje silne działanie przeciwko wolnym rodnikom, które są odpowiedzialne za uszkodzenia komórek, starzenie się organizmu i rozwój różnych chorób.
  • Zwiększony poziom energii w ciągu dnia – Hai Matcha zawiera sporą ilość teiny, substancji podobnej do kofeiny, więc jest również przydatna jako środek pobudzający, nie będąc nigdy zbyt silnym jak na przykład kawa, ale nadal zapewniając energię potrzebną do pracy, nauki lub jakiegokolwiek zadania do wykonania w ciągu dnia.

Sprawdź inne suplementy odchudzające: Slim Patch, BeSlimmer.

Hai Matcha – jaki jest skład i formuła suplementu?

Hai Matcha - jaki jest skład i formuła suplementu?

Hai Matcha zawiera zieloną herbatę Matcha, jak sama nazwa wskazuje, jednak w jej składzie znajdują się dodatkowe substancje, które zwiększają korzyści i skuteczność preparatu, są to przede wszystkim: białko sojowe, naringina, ostropest mleczny, spirulina i enzymy trawienne, choć dodano jeszcze 16 witamin i minerałów, w tym: witaminy E, C, B6, B12, tiaminę, ryboflawinę, niacynę, biotynę, kwas foliowy i pantotenowy, żelazo, cynk, miedź, mangan, selen i jod.

Białko sojowe, obecne w ilości 9 gramów na porcję Hai Matcha, stanowi wsparcie dla mięśni osób aktywnych, a naringina, glikozyd zawarty w grejpfrutach, jest źródłem antyoksydantów i poprzez stymulację lipolizy wspomaga odchudzanie, wraz z EGCG i kofeiną, tą ostatnią o działaniu termogenicznym obecną w ilości 8 gramów na porcję, zawartą w herbacie Matcha.

Z kolei ostropest plamisty ma silne właściwości detoksykacyjne, dbając o wątrobę i pomagając organizmowi pozbyć się toksyn i odpadów, a spirulina, która zawiera fikocyjaniny i chlorofil, działa jako silny przeciwutleniacz, jednocześnie wspierając florę jelitową i zwiększając sytość.

Wreszcie, mieszanka enzymów trawiennych (α-amylaza, proteaza, laktaza, lipaza, celulaza) pomaga Hai Matcha przyjmować bez problemów żołądkowych i jelitowych: bez wzdęć i innych nieprzyjemnych dolegliwości, jak to często bywa w przypadku innych preparatów doustnych.

Hai Matcha – przeciwwskazania i skutki uboczne

Hai Matcha, jak każdy suplement diety, może mieć przeciwwskazania i skutki uboczne, ale trzeba powiedzieć, że te pierwsze są minimalne i nie odnotowano jeszcze żadnych działań niepożądanych związanych z przyjmowaniem tego produktu.

Z jego przyjmowania powinny zrezygnować jedynie osoby uczulone lub nietolerujące przynajmniej jednego ze składników wymienionych w opakowaniu lub ulotce dołączonej do opakowania / ulotce, kobiety w ciąży lub karmiące piersią, dzieci oraz osoby wrażliwe na kofeinę.

Wszyscy inni, dorośli mężczyźni i kobiety w każdym wieku, mogą przyjmować Hai Matcha bez żadnych problemów, informując o tym swojego lekarza i najpierw zasięgając porady specjalisty w przypadku przyjmowania leków, operacji, która właśnie się zakończyła lub ma się rozpocząć, wszelkich innych sytuacji, w których lepiej byłoby zasięgnąć porady lekarza, takich jak szczególne warunki fizyczne lub psychiczne.

Hai Matcha jest bezpieczna i odpowiednia praktycznie dla każdego, ale w razie wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem. Kolejną radą, której byśmy udzielili jest zminimalizowanie spożycia kofeiny z innych źródeł podczas przyjmowania tego preparatu, który zawiera już sporą ilość kofeiny.

Dawkowanie i sposób stosowania Hai Matcha

Dawkowanie i sposób stosowania Hai Matcha

Dzienna dawka Hai Matcha wynosi 15 g, co odpowiada 3 równym miarkom (5 g) produktu, które znajdziesz wewnątrz opakowania. Przygotowanie i przyjmowanie

Hai Matcha jest bardzo szybkie i łatwe, wystarczy wykonać te kilka kroków:

  • Wsyp 3 miarki proszku Hai Matcha do szklanki lub filiżanki
  • Zalać około 300 ml ciepłej lub letniej wody w zależności od preferencji
  • Mieszać łyżeczką, a nie dołączoną do zestawu miarką.
  • Skosztuj napoju i ciesz się jego długotrwałym działaniem

Hai Matcha można przyjmować codziennie, o wybranej przez siebie porze, preferując wczesne godziny dnia, ponieważ zawiera kofeinę. Suplement może być przyjmowany przez dłuższy czas, ale powyżej 3 tygodni zawsze warto zasięgnąć porady lekarza. Każde opakowanie przeznaczone jest na 10 dni (15 g x 10 = 150 g produktu), przy założeniu, że przyjmujesz preparat codziennie.

Hai Matcha należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 18° do 25°C, z dala od bezpośredniego światła słonecznego i poza zasięgiem dzieci.

Hai Matcha – opinie i recenzja z forum

Poszliśmy w poszukiwaniu negatywnych opinii na temat Hai Matcha i na szczęście nie znaleźliśmy żadnego, wszystkie analizowane referencje były pozytywne, z wyjątkiem kilku krytycznych uwag dotyczących głównie usługi kurierskiej, która w niektórych przypadkach opóźniła dostawę o dzień lub dwa, ale były one bardzo drobne.

Większość opinii na temat Hai Matcha jest pozytywna, dlatego pozostawiona przez kobiety i mężczyzn, dziewczyny i chłopców, którzy chcieli wrócić do formy i udało im się to w krótkim czasie i bez szczególnego wysiłku z pomocą tego suplementu diety, oczywiście łącząc go z prawidłową dietą i odpowiednią ilością codziennej aktywności fizycznej.

Oto niektóre z komentarzy, które znaleźliśmy na forum:

„Jako fanka kultury orientalnej znam herbatę Matcha i jakiś czas temu chciałam spróbować Hai Matcha, ponieważ potrzebowałam schudnąć. Rezultat był wyjątkowy, efekty były szybkie i wyraźne, mogłam zaobserwować utratę kilku kilogramów w krótkim czasie, nigdy nie spotkałam się z czymś takim nawet przy dużo bardziej oklepanych produktach o wątpliwej skuteczności. Ten suplement jest fantastyczny i naprawdę działa dziewczyny, uwierzcie mi!”

„Dzięki tej Hai Matcha udało mi się pozbyć mojej sylwetki Skinny-Fat, połączyłem suplement z dobrą dawką ćwiczeń, dzięki czemu w krótkim czasie pozbyłem się brzucha i postawiłem na dobre mięśnie. Czuję się teraz dużo bardziej atrakcyjna i zauważam to również po tym, jak się na mnie patrzy, gdy jestem na ulicy, dziewczyny mnie zauważają, to nie jest tak jak wcześniej! Oceniam na 10 za ten preparat, który dosłownie zmienił moje życie na lepsze i którego nie chcę opuszczać, od teraz będę go przyjmować regularnie.”

„W ciągu ostatnich kilku lat próbowałem wszystkiego, aby schudnąć: diety, napoje detox, pigułki dietetyczne, siłownia… Nigdy nie straciłem uncji, a jednak wydawało mi się, że staram się mocno i podążam za instrukcjami podanymi mi do listu! Odkąd znajoma, która pracuje w branży poleciła mi Hai Matcha wszystko się zmieniło, bo przyjmuję ją z przyjemnością i łatwością, noszę przy sobie i zawsze biorę o zalecanej porze, a to pozwoliło mi i nadal pozwala na codzienne spalanie tłuszczu i łagodzenie głodu. Polecam.”

Hai Matcha – cena i gdzie kupić najtaniej?

Hai Matcha - cena i gdzie kupić najtaniej?

Aby dokonać zakupu wystarczy połączyć się z oficjalną stroną Hai Matcha za pomocą tego linku, kliknąć jeden z przycisków zakupu, który przeniesie Cię na stronę sprzedaży, wybrać ofertę, która najbardziej Ci odpowiada, przejść do kasy za pomocą odpowiedniego przycisku, wprowadzić wymagane dane i informacje i przejść do płatności.

Zakup może być zawarty za pomocą karty kredytowej, debetowej lub PayPal, a w przypadku przesyłek na terenie całego kraju możliwa jest również płatność za pobraniem i bezpośrednio u kuriera.

Każde zamówienie, zgodnie z zaleceniami producenta, realizowane jest w ciągu 24 godzin, wysyłane ekspresowym kurierem i dostarczane maksymalnie w ciągu 2-3 dni roboczych.


Podsumowanie recenzji Hai Matcha, po teście:

Aktualizacja z 12 Czerwca, 2023: Właśnie zaktualizowaliśmy listę najbardziej skutecznych suplementów na odchudzanie. Po 65 dniach testów wprowadziliśmy najnowsze informacje na temat produktów, które pomagają kontrolować apetyt i przyspieszają metabolizm tłuszczów. Odwiedź naszą sekcję Fit Sylwetka i zobacz najnowsze aktualizacje. Zachęcamy również do przeczytania naszej najnowszej recenzji o Redimin, napisanej po 65 dniach testowania tego skutecznego produktu.

Podobne wpisy