Kategorie
Seks

Gigant Gel – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Gigant Gel - opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?


AKTUALIZACJA 12.08.2021:

Gigant Gel to innowacyjny żel opracowany w celu zwiększenia wydłużenia penisa, nadania siły podczas aktywności seksualnej, a w konsekwencji zwiększenia wrażliwości i profilaktyki zapalenia gruczołu krokowego.

Ten ostatni, pozwala każdemu człowiekowi na podkreślenie korzyści z podstawowych tygodni. Jest to ponadto żel zwiększający długość penisa, zalecany ze względu na jego całkowicie naturalny skład, ponieważ jest wolny od alergenów.

Codzienne stosowanie produktu nie tylko stymuluje aktywność seksualną, ale również pozwala na smarowanie.

Gigant Gel – co to jest i jak działa?

Gigant Gel - co to jest i jak działa?

Gigant żel stosowany codziennie, ma tendencję do szybkiego przyswajania się, dając doskonałe rezultaty. Użycie żelu przez co najmniej 30 dni, daje dobre 5 cm długości i grubości. Zastosowanie daje ponadto oczywistą ulgę w zaburzeniach erekcji i zapaleniu gruczołu krokowego, dość obecne w zaawansowanym wieku.

Obecnie jest wiele kobiet, które wykazują niezadowolenie podczas aktywności seksualnej ze względu na długość penisa. W rzeczywistości średnie wydłużenie wynosi 15 cm i często nie satysfakcjonuje kobiet. W związku z tym firma zdecydowała się na produkcję żelu Gigant, aby uniknąć zdrady i tym samym rozwodu.

Wśród dobroczynnych właściwości znajduje się również nadwrażliwość penisa, ze względu na fakt, że żel Gigant ma dodatkową funkcję smarowania. Rezultaty są więc szybkie i skuteczne.

Gigant – jak stosować? Instrukcja i ulotka

Gigant żel jest dość przykładowy w użyciu i tylko kilka kroków, aby skorzystać ze składu produktu. W rzeczywistości wystarczy nałożyć produkt powierzchownie na penisa przed aktywnością seksualną, stosując lekką stymulację manualną, aż do momentu pełnego przyswojenia produktu przez organ.

Firma zaleca stosowanie żelu tylko zgodnie z zaleceniami na zewnętrznej obudowie i tym samym unikanie metod majsterkowania. Produkt musi być stosowany przed aktywnością seksualną, po wykonaniu kilku prostych kroków:

 • wypłukać i użyć detergentu, aby wyeliminować odpady z penisa.
 • otworzyć obudowę
 • wziąć niewielką ilość żelu
 • umieścić żel i wykonać ręczną stymulację
 • czekać na kompleks absorpcyjny
 • Zastosowanie produktu jest podobne do produktu, który sprzyja smarowaniu, dając wigor i samozadowolenie obu podmiotom.

Gigant Gel – Składniki i kompozycja żelu

gigant-gel-składniki

Rewolucyjny żel Gigant jest używany przez wiele osób, które podkreśliły zalety tego produktu. Wynika to z całkowicie naturalnego składu, który pozwala uniknąć ewentualnej obecności alergenów, konserwantów, parabenów, parafin, wazeliny i innych substancji toksycznych dla zdrowego stanu organizmu.

Innowacyjna formuła jest stosowana w taki sposób, aby była przyswajana przez tkanki członka, co sprzyja powiększaniu się tkanek jamistych narządu płciowego, a tym samym zwiększeniu grubości i wydłużeniu.

 • Rhodiola Rosea, która ma zdolność wzmacniania ścianek naczyń krwionośnych i ułatwiania mikrokrążenia krwi, umożliwiając swobodne krążenie krwi.
 • Owoce Pauinia cupana, posiadające zdolność do powiększania tkanki jamistej. Wynika z nich wysokie źródło optymalnych składników w celu zwiększenia tworzenia się plemników i zwiększenia aktywności seksualnej człowieka.
 • Szałwia, działa pobudzająco i pobudzająco na wigor podczas aktywności seksualnej, stymulując hormonalne suszenie rozwojowe. W rzeczywistości jest on zazwyczaj stosowany w równym stopniu w diecie sportowców.
 • Dzika mięta, operowanie ciepłym działaniem, podawanie krwi do penisa i zwiększenie wigoru człowieka

Gigant – Czy istenieją skutki uboczne lub przeciwwskazania dotyczące stosowania żelu ?

Stosowanie produktu nie powoduje podrażnień i problemów ze skórą. Zaleca się jednak testowanie produktu na ukrytym obszarze w celu podkreślenia ewentualnych zaczerwienień.

Ze względu na swój 100% naturalny skład, żel Gigant nie ma żadnych ostrzeżeń ani skutków ubocznych.

W przypadku pęcherzyków, swędzenia i zaczerwienienia, zaleca się unikanie stosowania, ponieważ mogą one być uczulone na sam produkt lub na jeden ze składników, z których się składa.

Ostrzeżenie: Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy przekraczać dawek. Nie używać z metodami DIY. Po otwarciu przechowywać produkt w chłodnym miejscu z dala od źródeł ciepła.

Gigant – Recenzje i opinie osób, które używały żelu

Następnie zgłaszane są przeglądy ekstrapolowane na forach podmiotów, które korzystały z produktu i złożyły osobiste zeznania po przeprowadzeniu odpowiednich eksperymentów z produktem:

Od jakiegoś czasu zauważałem zmiany nastroju u mojej partnerki, kiedy próbowałem nawiązać z nią fizyczny związek. Po tym jak spróbowałem pod każdym względem zrozumieć, w czym tkwił problem, zdałem sobie sprawę, że prawdopodobnie już jej nie satysfakcjonuję. Poszedłem więc poszukać produktu, który by mi pomógł, a jednocześnie na dłuższą metę nie powodował problemów zdrowotnych. Odkąd odkryłem żel Gigant, nie mogę się już bez niego obejść. Mój partner jest super zadowolony, a nawet przeprosił, że wcześniej o tym nie mówił. Co mogę powiedzieć, dziękuję!

To były lata, że nie mogłem być razem z kobietą, zawsze czułem się nie na miejscu, zdemotywowany, a strach, że nie będę w stanie ich zaspokoić doprowadził mnie do uniknięcia tego podejścia. W dodatku, z wiekiem, wstyd, że rozmawiałem o tym z kolegami przejął, dopóki nie nabrałem odwagi i nie postanowiłem narazić problemu mojemu drogiemu przyjacielowi. Polecał żel Gigant. Niestety jednak po pierwszym użyciu zacząłem odczuwać mrowienie na tym obszarze i swędzenie, które mimo umycia nadal się utrzymuje. Wolałem przestać, żeby nie uciekać się do wielkich niebezpieczeństw. Szkoda.

Gigant Gel – cena i gdzie kupić? Amazon, Allegro, Apteka

Gigant Gel - cena i gdzie kupić? Amazon, Allegro, Apteka

Produkt Gigant jest teraz w przystępnej cenie. W tej chwili można skorzystać z oferty specjalnej, dla których produkt jest sprzedawany z rabatem 50% zniżki. Produkt zostanie dostarczony w ciągu 24/48 godzin na wybrany przez Ciebie adres. Zapłacisz przy odbiorze, eliminując ryzyko związane z płatnościami online, które mogłoby Cię zaniepokoić, i będziesz gotowy do natychmiastowego użycia i korzystania z jego zalet.

Kupno jest naprawdę proste! Wszystko, co musisz zrobić, to przejść na oficjalną stronę internetową, JEDYNY KANAŁ SPRZEDAŻY, wypełnić formularz i kliknąć na przycisk „zamówienie ze zniżką”, aby skorzystać z oferty.

Na co więc czekasz? Kup Gigant żel i ciesz się nowym doświadczeniem seksualnym. W końcu możesz dać przyjemność osobie, która żyje z tobą seksualne.Czym są zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji (ED) są również powszechnie nazywane impotencją. Jest to rodzaj męskiej dysfunkcji seksualnej, która powoduje niezdolność do osiągnięcia lub utrzymania erekcji. Taki stan może oczywiście powodować frustrację i spadek ogólnej jakości życia.

Wielu mężczyzn doświadcza ED w czasie stresu lub po spożyciu zbyt dużej ilości alkoholu. Jednakże, nawracające ED może być oznaką problemu leżącego u podstaw. Bez leczenia, zaburzenia erekcji może zacząć negatywnie wpływać na swoje życie. Powszechnie może to zmniejszyć poczucie własnej wartości i sprawiają, że trudne do utrzymania satysfakcjonujących relacji seksualnych. Naszym celem jest pomóc Ci przezwyciężyć ten stan i przywrócić Twoje życie do normalności.

Co powoduje zaburzenia erekcji?

Podniecenie seksualne jest skomplikowane. Jako takie, wiele fizycznych, psychicznych i emocjonalnych czynników może przyczynić się do zaburzeń erekcji. Istotnym czynnikiem w leczeniu jest określenie, jakie czynniki są w grze. Dla wielu mężczyzn, może to być więcej niż jeden. Czynniki te obejmują:

 • Niski poziom testosteronu
 • Alkoholizm
 • Choroba serca
 • Cukrzyca
 • Wysoki cholesterol
 • Lęk
 • Depresja
 • Leczenie raka prostaty
 • Wysokie ciśnienie krwi
 • Choroba Parkinsona

Wiek nie jest jedynym powodem, dla którego mężczyźni cierpią na ED, ale jest to jeden z głównych czynników. Z wiekiem, erekcja może być trudne do osiągnięcia i utrzymania. Jednakże, nie jest to wcale niemożliwe.

Jak urolodzy diagnozują zaburzenia erekcji?

Urolodzy wykorzystują tylko najbardziej zaawansowane możliwości diagnostyczne dostępne w diagnostyce ED. Używając tych metod, możemy zapewnić spersonalizowane rozwiązania, które pasują do Twojej unikalnej sytuacji. Dwie kluczowe techniki diagnostyczne obejmują badania hormonalne i obrazowanie medyczne.

Oferowany jest pełen zakres badań hormonalnych na miejscu, aby określić, czy masz niski poziom testosteronu. Ponadto, dysponują najnowocześniejszymi usługami obrazowania, aby wykryć słaby przepływ krwi w penisie.

Gigant Gel - opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?