Kategorie
Zdrowie & Uroda

Friocard kapsułki – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupic?

www.friocard.pl

Friocard kapsułki - opinie, forum, skład, cena, gdzie kupic?

AKTUALIZACJA 12.08.2021: Friocard działa na naturalne procesy, które organizm wdraża, aby utrzymać ciśnienie krwi pod kontrolą. Ten produkt w kapsułkach jest całkowicie naturalny, ma bardzo przystępną cenę i otrzymał już bardzo pozytywne opinie, komentarze i recenzje, nawet od wielu ekspertów w dziedzinie chorób układu krążenia.

Friocard, czy naturalne uzupełnienie kapsułki naprawdę działa? Co mówią recenzje i opinie tych, którzy tego próbowali? Jakie składniki zawiera ten produkt? Jaka jest jego cena i czy naprawdę powoduje on skutki uboczne lub przeciwwskazania? Jeśli czytasz tę recenzję, prawdopodobnie jesteś zainteresowany, aby dowiedzieć się więcej na temat tego produktu, który od pierwszych tygodni jego wprowadzenia na rynek we Włoszech, wydaje się cieszyć się coraz większym sukcesem.

6 produktów spożywczych, których należy unikać przy nadciśnieniu tętniczym

Ci, którzy cierpią na nadciśnienie, doskonale zdają sobie sprawę z walki o kontrolę diety w celu poprawy ich zdrowia. Pokarmy, które spożywamy i te, których unikamy, mają duży wpływ na ciśnienie krwi. Na przykład, pokarmy bogate w sód mogą zakłócać równowagę wody w organizmie, co obciąża naczynia krwionośne i zwiększa ciśnienie krwi. Oto lista tych, których należy unikać.

 • Kurczak – Wiemy, co może być nie tak z tym podstawowym jedzeniem na rodzinnych kolacjach? Kurczak jest często wstrzykiwany podczas obróbki roztworami słonej wody, co czyni go ukrytym źródłem sodu, nawet przed nałożeniem na niego przypraw.
 • Bekon i wędliny – Pieczeń wołowa, szynka, boczek: niezależnie od tego, jakie danie gastronomiczne wybierzesz, wszystkie są wypełnione sodem. Nawet te z niską zawartością soli są bardzo bogate w sód. Według opinii wielu ekspertów, na przykład, nawet sześć cienkich plasterków wędlin może zawierać połowę zalecanego dziennego spożycia sodu.
 • Zupa w puszkach – Dzięki nowoczesnym technikom przetwarzania żywności, nie potrzebujemy już soli do konserwowania produktów w puszkach. Ale ponieważ żywność może stracić swój smak po ugotowaniu do sterylizacji i przechowywaniu w puszce, normalnym jest, że producenci dodają dużo soli. Jeśli naprawdę nie możesz się bez niego obejść, idealnym rozwiązaniem byłoby kupienie tych oznakowanych jako niesolone, bezsodowe lub niskosodowe.
 • Alkohol – według ostatnich badań, spożycie od siedmiu do trzynastu napojów alkoholowych tygodniowo może znacznie zwiększyć ryzyko wystąpienia nadciśnienia. Powszechnie uważa się, że alkohol w tej ilości pobudza współczulny układ nerwowy, zwiększając poziom kortyzolu i powodując zaburzenie równowagi w układzie zapalnym naczyń.
 • Posiłki w restauracji – Nie należy rezygnować z obiadu lub kolacji z połową z przyjaciółmi, ale lepiej nie robić tego zbyt często, ponieważ duży procent spożycia sodu przez ludzi pochodzi z żywności, którą spożywają na zewnątrz. Jeśli często jesz poza domem, postępuj zgodnie z następującymi wskazówkami: zamów to, czego potrzebujesz; nie zamawiaj rzeczy marynowanych, przyprawionych lub wędzonych;
 • Mrożone kolacje – to prawda, tak łatwo jest podgrzać coś do jedzenia na kanapie, ale wiesz co? Te dania to zazwyczaj prawdziwe bomby solne. Mrożone kolacje i pizze są bardzo bogate w sód. Nawet te niskokaloryczne, często kiedy zmniejszają zawartość tłuszczu, dodają również sodu, aby dodać smaku.

Friocard – co to jest i jak działa?

Friocard - co to jest i jak działa?

Lekarze definiują nadciśnienie jako prawdziwego „niewidzialnego zabójcę”, ponieważ jego objawy są często zbyt częste dla innych problemów. Możecie nie wiedzieć, że wasze ciśnienie krwi wzrosło i że w międzyczasie w waszym organizmie zachodzą nieodwracalne procesy patologiczne.

Friocard, kapsułki do normalizacji ciśnienia, działają dokładnie tak, aby przeciwdziałać tego typu sytuacjom.

Według producenta i jak potwierdzają opinie kilku ekspertów, ich skład może pomóc:

 • Zmniejszyć obciążenie serca, naczyń krwionośnych i układu oddechowego w naturalny sposób;
 • Delikatnie normalizujcie ciśnienie krwi;
 • Poprawić przepływ krwi do mózgu;
 • Zwiększyć ogólne samopoczucie.

Uwaga: Efekty i wyniki mogą się różnić w zależności od osoby.

www.friocard.pl

Friocard – jakie są zalety i efekty stosowania?

Jeśli zastanawiasz się, jakie są główne zalety FrioCard, wymienione w opiniach klientów, komentarzach, opiniach i opiniach na forum, poniżej znajdziesz niektóre z nich:

 • Formuła bogata w całkowicie naturalne składniki, które uspokajają nerwy i ułatwiają kontrolę ciśnienia krwi;
 • Produkowany poprzez aktywne działanie na dobre samopoczucie układu sercowo-naczyniowego;
 • Brak doniesień o skutkach ubocznych w przeglądach, komentarzach i opiniach na temat FrioCard przez osoby, które próbowały go wykonać;
 • Doskonała cena i płatność za pobraniem z bezpośrednim zamówieniem na oficjalnej stronie producenta;
 • Odpowiednie dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku.

Friocard: w pełni naturalny skład

Friocard: w pełni naturalny skład

Organiczna formuła FrioCard zawiera następujące główne składniki, które przyczyniają się do poprawy samopoczucia sercowo-naczyniowego i walki z nadciśnieniem:

 • Wyciąg z głogu – znany z ogólnie pozytywnego wpływu na serce. Pomaga rozszerzać naczynia krwionośne i wyrównywać ciśnienie krwi.
 • Wyciąg z trawy cytrynowej (Melissa – Melissa Officinalis): pomaga zmniejszyć negatywne skutki stresu, relaksuje ciało, umysł i duszę. Składnik ten, tak mocny jak i bezpieczny, jest również w stanie naładować umysł pozytywną energią.
 • Witamina B6: witaminy te są znane jako użyteczne w utrzymaniu wysokiego poziomu obrony immunologicznej.
 • Wyciąg z czosnku: zapobiega powstawaniu zakrzepów krwi, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, zapobiega blokowaniu się i obniża ciśnienie krwi.

www.friocard.pl

Friocard – jak stosować?Dawkowanie i instrukcja

Oto prawidłowa i prosta procedura wskazana na ulotce dołączonej do oryginalnego opakowania FrioCard:

 • Przyjmować 1 kapsułkę 2 razy dziennie, najlepiej podczas posiłków, w towarzystwie szklanki wody;
 • Bierz codziennie przez co najmniej jeden miesiąc;
 • Powtórzyć cykl po 2-3 miesiącach.
 • Wlot może być dostosowany do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że Friocard nie jest lekiem i nie wymaga recepty.

Friocard – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro

Friocard - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro

Producent doradza klientom, aby nie szukali produktu na portalach takich jak Allegro lub Ceneo, ponieważ oryginalny produkt nie jest tam dostępny ani w aptekach. Oryginalne kapsułki FrioCard można nabyć tylko po najlepszej cenie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej producenta.

www.friocard.pl

Wybór tego typu dystrybucji pozwala producentowi na utrzymanie równej ceny FrioCard na całym świecie. Koszt nie ulega zmianie. Pozostaje taki sam. Oficjalna strona oferuje również szybką dostawę kurierem, za pobraniem oraz promocyjne rabaty cenowe.Wysokie ciśnienie krwi: przyczyny i objawy wyjaśnione

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że ma wysokie ciśnienie krwi, mimo że cierpi na nie około jedna trzecia dorosłych w Wielkiej Brytanii. Wysokie ciśnienie krwi, medycznie nazywane nadciśnieniem, jeśli nie jest leczone, może zwiększyć szanse na rozwój poważnych problemów zdrowotnych, w tym udaru i zawału serca.

Dlatego tak ważne jest zrozumienie, czym jest wysokie ciśnienie krwi i jakie są jego objawy.

Co to jest wysokie ciśnienie krwi?

Zdrowe ciśnienie krwi wynosi zazwyczaj pomiędzy 90/60mmHg a 120/80mmHg. W przypadku osób poniżej 80 roku życia, za wysokie ciśnienie krwi uważa się wartość 140/90mmHg lub wyższą, a w przypadku osób powyżej 80 roku życia 150/90mmHg lub wyższą. Jednostka miary, mmHg, oznacza milimetry rtęci, a te dwie liczby odnoszą się do dwóch nieco różnych pomiarów ciśnienia.

Wyższa liczba to ciśnienie skurczowe, czyli ciśnienie w tętnicach, kiedy serce pompuje krew. Niższa liczba to ciśnienie rozkurczowe, które jest ciśnieniem w tętnicach, kiedy serce uzupełnia krew.

Ciśnienie krwi każdego człowieka jest inne i to, co jest normalne dla jednej osoby, może być uważane za wysokie lub niskie dla innej. Jednak ogólnie uważa się, że jeśli ciśnienie krwi wynosi pomiędzy 120/80mmHg a 140/90mmHg, istnieje ryzyko wystąpienia u Ciebie wysokiego ciśnienia krwi i powinieneś podjąć kroki w celu jego obniżenia.

Wysokie ciśnienie krwi oznacza, że zbyt duży nacisk wywierany jest na tętnice, co może powodować ich uszkodzenie. Jeśli ciśnienie krwi nie zostanie obniżone, istnieje większe ryzyko rozwoju pewnych zagrażających życiu schorzeń.

Jaka jest różnica między nadciśnieniem pierwotnym a wtórnym?

Nadciśnienie pierwotne jest najczęstszą postacią nadciśnienia. W tym przypadku nie jest znana konkretna przyczyna, ale uważa się, że jest ona spowodowana kombinacją czynników żywieniowych i stylu życia.

Nadciśnienie wtórne występuje wtedy, gdy istnieje konkretna przyczyna wysokiego ciśnienia krwi. Jest to rzadsza forma nadciśnienia, występująca u 5-10% ludzi. W niektórych przypadkach przyczyna nadciśnienia wtórnego może być leczona w celu obniżenia ciśnienia krwi.

Nadciśnienie wtórne występuje częściej u osób w wieku od 18 do 40 lat i może być spowodowane przez:

Chorobę nadnerczy Zwężenie aorty Nieprawidłowości hormonalne lub zaburzenia pracy tarczycy Zwężenie tętnic doprowadzających krew do nerek Obturacyjny bezdech senny Skutki uboczne przyjmowania leków (w tym pigułek antykoncepcyjnych).

Co powoduje wysokie ciśnienie krwi?

Nie zawsze jest jasne, dlaczego u danej osoby pojawia się nadciśnienie, ale istnieją czynniki, które zwiększają ryzyko jego wystąpienia. Należą do nich:

 • Pochodzenie z Afryki lub Karaibów
 • Nadwaga
 • Wiek powyżej 65 lat
 • Pokrewieństwo z osobą z wysokim ciśnieniem krwi

Istnieją również czynniki związane ze stylem życia, które zwiększają ryzyko, takie jak:

 • Spożywanie zbyt dużej ilości alkoholu, kofeiny lub soli
 • Niejedzenie wystarczającej ilości owoców i warzyw
 • Niewystarczająca ilość ćwiczeń fizycznych
 • Niewystarczająca ilość snu lub zaburzony sen
 • Palenie tytoniu
 • Stres

Jeśli jesteś zagrożony wysokim ciśnieniem krwi, zmiana stylu życia i dokonywanie zdrowszych wyborów może zmniejszyć ryzyko jego rozwoju, natomiast jeśli masz już wysokie ciśnienie krwi, zmiany te mogą pomóc je obniżyć.

www.friocard.pl

Friocard kapsułki - opinie, forum, skład, cena, gdzie kupic?