Tabletki Erectonator to całkowicie naturalny zabieg, który pomaga rozwiązać problemy z erekcją i inne problemy dotyczące sfery seksualnej. Produkt jest w stanie nadać moc penisowi, który może stać się sztywny jak słup!

Erectonator – jak te kapsułki pomogą zmniejszyć zaburzenia erekcji?

Styl życia charakterystyczny dla naszego tysiąclecia obciąża nasze zdrowie fizyczne i emocjonalne. Tysiąc codziennych zajęć, męcząca praca i pospieszna dieta nie pozostawiają czasu ani siły na poświęcenie się sobie. Ponadto nadużywanie papierosów i alkoholu, a także innych szkodliwych substancji, wpływa na ogólne samopoczucie ciała i umysłu. Wszystko to prowadzi do posiadania małej ochoty na seks, tym bardziej jeśli ma się problemy z erekcją. Są one naprawdę zabójcze dla poczucia własnej wartości, do tego stopnia, że człowiek zupełnie traci ochotę na próbowanie jakichkolwiek podejść o charakterze seksualnym.

Ale seks jest ważnym aspektem naszego życia, pomaga tworzyć więzi, dać upust energii i dobrze się bawić. Jeśli akt seksualny jest wysokiej jakości, organizm wydziela ogromną ilość endorfin, które odpowiadają między innymi za dobry nastrój. Pozytywne aspekty dotyczą zarówno samotnych mężczyzn, jak i mężczyzn w parach. Szczególnie w tym drugim przypadku uprawianie seksu jest ważne, aby związek mógł trwać, a relacje w ciągu dnia nie były napięte. Zaspokojenie siebie i partnera jest więc niezbędne, aby czuć się dobrze razem i uniknąć wszelkich eskapad.

Jeśli próbowałeś wszystkich znanych suplementów i zawsze kończyłeś ze słabymi wynikami kupienie Erectonator może być idealnym rozwiązaniem. Twoje genitalia rozkwitły ponownie dadzą Ci najlepszy seks twojego życia. Przyjrzyjmy się cechom tego produktu, jak go używać i jakie korzyści przynosi.

Co to jest Erectonator i jak działa?

Jest to preparat w formie tabletek, który jest bardzo przydatny do poprawy erekcji. Istnieją liczne problemy natury erekcyjnej, czy ogólniej seksualnej, które dotykają mężczyzn. Mogą to być następujące sytuacje:

 • penis nie unosi się
 • erekcja jest krótkotrwała i penis gwałtownie opada
 • stosunek płciowy jest krótkotrwały
 • uprawianie seksu nie jest już tak satysfakcjonujące jak kiedyś
 • orgazm staje się jedynie momentem wyzwalającym, tracąc całą przyjemność z nim związaną

Wielu osobom nie udaje się osiągnąć erekcji z różnych powodów, czy to z powodu stylu życia, czy presji psychicznej. Wbrew tym wszystkim problemom, Erectonator może okazać się decydującym wyborem. Dzięki swoim naturalnym i starannie dobranym po odpowiednich analizach naukowych składnikom, tabletki te mogą poprawić czas trwania i jakość aktu seksualnego.

Erectonator – jakie są zalety i efekty stosowania?

Erectonator działa głównie poprzez zwiększenie przepływu krwi do ciał jamistych penisa. Te, po wypełnieniu odpowiednią ilością płynu krwiotwórczego, prowadzą do znacznego obrzęku penisa. Twój członek zostanie wtedy wspomożony, aby stał się twardy, witalny i przynosił radość i przyjemność Tobie i Twojej partnerce.

To najlepsze tabletki dla mężczyzn, bo dzięki naturalnym składnikom aktywnym pomagają penisowi funkcjonować z maksymalną mocą. Wyniki są widoczne już od pierwszego cyklu, dzięki dokładnemu przestrzeganiu dawkowania i wszystkich wskazówek zawartych na ulotce dołączonej do opakowania.

Dzięki tym kapsułkom będziesz w stanie:

 • uprawiać seks przez więcej niż 45 kolejnych minut
 • szybko odzyskać energię potrzebną do zrobienia tego po raz drugi, a dlaczego nie, nawet po raz trzeci z rzędu
 • mieć całkowitą kontrolę nad swoim wytryskiem i nawet decydować o jego opóźnieniu
 • jeśli chcesz, będziesz mógł wreszcie oddać się praktykom seksualnym, których nigdy nie byłeś w stanie wykonać z powodu problemów z erekcją: seks analny, zaspokajanie więcej niż jednego partnera w tym samym czasie, posiadanie czasu na wypróbowanie różnych pozycji i eksperymentowanie z nowymi rzeczami.

Ponadto, dzięki temu zabiegowi terapeutycznemu, organizm zostanie pobudzony do produkcji testosteronu, męskiego hormonu par excellence. U podstaw wielu dysfunkcji związanych z seksem leży właśnie niskie stężenie testosteronu, które dzięki Erectonator może wrócić do stężeń właściwych dla Twojej grupy wiekowej.

Składniki i formuła kapsułek Erectonator

Wspomnieliśmy już, że składniki Erectonator są w 100% naturalne, starannie dobrane z aktywnych ekstraktów roślinnych, które mają najpotężniejsze właściwości, aby pomóc poprawić seksualny aspekt życia mężczyzny.

W rzeczywistości ekstrakty zawarte w suplemencie działają poprzez zwiększenie przepływu krwi do obszaru genitalnego, co pomaga zwiększyć rozmiar penisa. Sprawiają też, że cały obszar staje się bardziej wrażliwy, akcentując doznania przyjemności.

Erectonator – skutki uboczne i przeciwwskazania

Będąc skomponowanym z naturalnych składników, Erectonator nie ma przeciwwskazań. Badania naukowe stojące za jego produkcją nie wykazały żadnych szczególnych skutków ubocznych u zdrowych mężczyzn i stosujących się do zalecanych dawek i sposobów przyjmowania.

Warto dokładnie sprawdzić listę składników, aby uniknąć alergii lub nietolerancji na któryś z nich.

Jeśli nie lubisz stosować kapsułek sprawdź żele i kremy na zaburzenia erekcji:
Dr. Penigreat, Eros, Pleasure Duo

Erectonator – jak stosować kapsułki? Dawkowanie i instrukcja

Przyjmowanie produktu jest bardzo proste, w zasadzie wystarczy jedna tabletka dziennie, popita szklanką wody. Zaleca się ukończenie całego cyklu terapeutycznego w celu uzyskania maksymalnych korzyści ze stosowania leku Erectonator. Cykl składa się z 21 dni, ale efekty widać od razu.

Oto co zauważysz w miarę postępów stosowania kapsułek:

 • 1 do 7 dni: stopniowo przywracany jest apetyt seksualny i naturalne erekcje;
 • 8 do 14 dni: w drugim tygodniu zauważysz, że erekcje występują łatwiej, poczujesz się bardziej energiczny i będziesz chciał uprawiać seks często, będąc w stanie utrzymać wysoki poziom wydajności przez długi czas;
 • 15 do 21: ostatni tydzień to czas, kiedy Erectonator jest najbardziej korzystny, możesz czuć się tak, jakbyś wrócił do lat młodzieńczych, kiedy dopiero zaczynałeś odkrywać seks, a Twój penis stawał się twardy niemal na rozkaz. Dodatkowo erekcja utrzymuje się nawet po wytrysku, Twój penis będzie czuł się większy i dłuższy, a seks może trwać znacznie dłużej i być znacznie lepszy.

Erectonator – Opinie i recenzje klientów

Biorąc go już pomógł tysiącom mężczyzn. W rzeczywistości, wielu użytkowników zyskał korzyści i mówił o tym w sieci.

Wielu mówiło, że nigdy wcześniej nie byli tak pewni siebie biorąc Erectonator i że leczenie było w stanie zapewnić im fantastyczny seks.

Erectonator – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Można go kupić na oficjalnej stronie producenta, a także skorzystać z licznych ofert. Obecnie jest w sprzedaży o 50% taniej. Płatność następuje przy odbiorze, który odbywa się w nietypowej paczce, tak aby nikt poza Tobą nie mógł poznać jej zawartości.

Suplement nie jest dostępny na Amazon, Allegro ani Ceneo. Nie znajdziesz go również w aptece, ponieważ nie jest to lek.