
Celleasy to nowy i skuteczny preparat antycellulitowy ze sprawdzonymi ekstraktami botanicznymi, który cieszy się niezwykłym sukcesem pod względem wyników i sprzedaży.
Cellulit jest schorzeniem występującym u co najmniej 85% kobiet po okresie dojrzewania w krajach zachodnich. Nawet bez nadwagi możesz nabawić się tych nieestetycznych dołeczków lub wgłębień na pośladkach, udach i nogach u kobiet płodnych oraz na brzuchu u kobiet w okresie menopauzy.
A im więcej złogów tłuszczu gromadzisz, tym bardziej masz tendencję do ich powiększania, co ma nieprzyjemne konsekwencje dla Twojej sylwetki, jakości życia, a przede wszystkim zdrowia.
Na szczęście nauka pomaga na wiele sposobów, od doustnych suplementów spalających tłuszcz po zabiegi miejscowe i mniej lub bardziej inwazyjne terapie.
Celleasy – co to jest i jak działa?

Celleasy to nowy rewolucyjny żel antycellulitowy zawierający fitoekstrakty, które zwalczają procesy leżące u podstaw cellulitu, nawet tego najtrudniejszego do leczenia.
Żel Celleasy redukuje cellulit, modeluje sylwetkę i poprawia wygląd skóry typu „skórka pomarańczowa”. Jest naprawdę skuteczny, bezpieczny, ekonomiczny i łatwy w użyciu.
Celleasy – jakie są zalety i efekty stosowania?
Celleasy to fantastyczny żel wyszczuplający o działaniu termogenicznym, który obiecuje pozbyć się cellulitu tam, gdzie inne produkty zawiodły.
Oto korzyści płynące z zastosowania Celleasy:
- poprawia mikrokrążenie skóry,
- zmniejsza obrzęk tkanek,
- aktywuje lipolizę adipocytów, czyli „spala” miejscowy tłuszcz,
- znacząco zmniejsza średnicę komórek tłuszczowych i grubość podskórnej tkanki tłuszczowej,
- pomaga hamować adipogenezę, czyli zapobiega zwiększaniu się liczby komórek tłuszczowych,
- wspomaga syntezę kolagenu,
- przywraca prawidłową strukturę skóry właściwej i tkanki podskórnej,
- redukuje rozstępy,
- poprawia napięcie, elastyczność i jędrność skóry,
- ma długotrwałe działanie.
Celleasy – jakie składniki zawiera formuła żelu?

Jego główne składniki bioaktywne to:
- Ekstrakt z alg: zwiększa przepływ krwi i limfy w mikrokrążeniu obwodowym, wspomaga aktywność metaboliczną w podskórnej tkance tłuszczowej, aktywuje termogenezę, zmniejsza średnicę adipocytów, a tym samym grubość podskórnej tkanki tłuszczowej.
- Ekstrakt z guarany: Guarana to roślina pochodzenia brazylijskiego (Paullinia cupana) ceniona ze względu na swoje właściwości farmakologiczne oraz wysoką zawartość kofeiny oraz, w mniejszych ilościach, teofiliny i teobrominy. Zawarty w Celleasy ekstrakt z guarany, wchłaniany przezskórnie, działa na układ mikronaczyniowy, poprawia odporność naczyń włosowatych, wspomaga lipolizę adipocytów, hamuje powstawanie innych komórek tłuszczowych, wspomaga drenaż limfatyczny, stymuluje syntezę macierzy pozakomórkowej, zwiększa elastyczność skóry i ujędrnia ją.
Celleasy – czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?
Stosowanie preparatu Celleasy nie wykazało żadnych działań niepożądanych.
Jest odpowiedni nawet dla najbardziej wrażliwej skóry, jednak należy uważać na ewentualne nietolerancje na składniki produktu. Profilaktycznie nie stosować w czasie ciąży i karmienia piersią.
Celleasy – jak stosować? Instrukcja

Nałożyć żel, masując obszary poddane zabiegowi, aby zachęcić do penetracji produktu, usunięcia płynu śródmiąższowego i drenażu limfatycznego. Stosować i masować dwa razy dziennie.
Żel jest beztłuszczowy, szybko się wchłania, a jego termogeniczne działanie wywołuje przyjemne uczucie ciepła.
Już po kilku dniach stosowania skóra stanie się mniej pomarszczona i jędrniejsza, dzięki stopniowemu usuwaniu nadmiaru płynów.
Po pierwszym miesiącu kuracji cellulit ulegnie redukcji, a poprawa będzie wyraźnie widoczna.
Ponieważ jednak cellulit rozwija się przez lata, a jego stan różni się w zależności od osoby, na zauważalne rezultaty trzeba poczekać ponad miesiąc. Ponadto, regularne leczenie może utrzymać i jeszcze bardziej poprawić osiągnięte wyniki.
Celleasy – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro

Celleasy można kupić tylko na oficjalnej stronie internetowej w celu ochrony konsumenta przed podróbkami i kontroli ceny sprzedaży.
Wpisz swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu na stronie „Wypełnij formularz”, a wkrótce potem oddzwoni do Ciebie konsultant od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.30, aby zrealizować Twoje zamówienie. Możesz zapłacić kartą kredytową lub gotówką przy odbiorze przesyłki kurierem GLS.
Co to jest cellulit?
Terminem cellulit określa się złogi tłuszczowe rozmieszczone głównie na pośladkach oraz zewnętrznej i tylnej powierzchni kobiecych ud. W przypadku cellulitu tkanka skórna, widoczna lub ściśnięta między dwoma palcami, wydaje się grudkowata, nieregularna, „skórka pomarańczowa”, „twarogowa” lub „materacopodobna”.
Cellulit to nie tylko nieestetyczny problem, to prawdziwa patologia zwyrodnieniowa hipodermy, czyli tkanki łącznej, bogatej w komórki tłuszczowe, znajdującej się pod skórą właściwą, która z kolei znajduje się pod skórą.
Cellulit to rozpad nadmiaru podskórnej tkanki tłuszczowej, stan, w którym lokalnie zaangażowane są również układy mikrokrążenia i limfatyczny oraz macierz pozakomórkowa.
Jakie są przyczyny cellulitu?
Jej przyczyny i patogeneza nie są jeszcze w pełni poznane. Przyjmuje się, że czynnikami sprzyjającymi rozwojowi cellulitu są:
- predyspozycje rodzinne
- dieta o wysokiej zawartości cukru i tłuszczu,
- siedzący tryb życia,
- okresy silnych zmian hormonalnych, np. w okresie dojrzewania, podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych, w czasie ciąży, w okresie menopauzy.
Zbyt duża ilość cellulitu prowadzi do przewlekłych stanów zapalnych, którym należy przeciwdziałać, aby zapobiec chorobom serca i cukrzycy typu 2.
Cellulit – czym dokładnie jest?
Komórki tłuszczowe lub białe adipocyty są komórkami magazynującymi nasycone kwasy tłuszczowe, stanowiąc tym samym rezerwę energetyczną dla organizmu. Zmagazynowane kwasy tłuszczowe pochodzą z tłuszczu i węglowodanów insulinowych spożytych w nadmiarze.
Wraz ze wzrostem zmagazynowanych kwasów tłuszczowych adipocyty pęcznieją do maksymalnej objętości, napierając na skórę właściwą. W ten sposób powstaje typowa nierówna powierzchnia skóry z szczytami i nieckami; mówimy tu o przeroście komórek tłuszczowych.
Wzrasta również nacisk na miejscowe naczynia krwionośne, zmniejsza się przepływ krwi w tkance tłuszczowej, obniża się temperatura w obszarach dotkniętych cellulitem, zmniejsza się przepływ limfy, zwiększa się retencja wody, czyli zatrzymanie płynu w macierzy pozakomórkowej.
Jeśli nieprawidłowa dieta wymaga jeszcze magazynowania innych kwasów tłuszczowych, wówczas organizm produkuje nowe adipocyty, zwiększając ich liczbę. W tej fazie mówimy o hiperplazji komórek tłuszczowych.
Stan cellulitu może pogarszać się z czasem w 4 różnych stopniach nasilenia.
- Pierwszy etap, określany jako „cellulit obrzękowy”, jest łatwo odwracalny i charakteryzuje się zmienionym krążeniem krwi, sączeniem osocza i zastojem płynów.
- Drugi etap jest pogorszeniem poprzednich warunków, ze wzrostem odpadów komórkowych, zimniejsze i mniej wrażliwe obszary, ale skóra nadal wydaje się regularne, choć jest mniej elastyczne i mniej miękkie.
- W trzecim etapie tworzą się mikrogrudki adipocytów, nadając skórze typowy wygląd skórki pomarańczowej, a skóra jest zimna i miękka.
- Czwarte stadium jest nieodwracalne, mikronaczyniaki łączą się tworząc makronaczyniaki, które mogą być twarde i bolesne w dotyku.
Cellulit – Jak postępować? Możliwe terapie
Złożoność patofizjologii cellulitu wymaga łącznego działania kilku sposobów interwencji.
Utrata wagi łagodzi nasilenie cellulitu, ponieważ opróżnia istniejące adipocyty (poprzez lipolizę) i ogranicza powstawanie nowych komórek tłuszczowych, dlatego zdecydowany kurs antycellulitowy wymaga
- odpowiednia dieta i regularna aktywność fizyczna, aby utrzymać wagę i cellulit pod kontrolą;
- kuracja suplementem doustnym i miejscowym, powtarzana cyklicznie, mająca na celu poprawę objawów i oznak cellulitu oraz niedopuszczenie do jego ostatecznego, nieodwracalnego stadium.
Inne możliwe zabiegi to masaż, kriolipoliza, radiofrekwencja, zabiegi z użyciem lasera lub światła podczerwonego, ultradźwięki lub mniej lub bardziej inwazyjne metody, takie jak karboksyterapia, liposukcja, mezoterapia i subcision.
Te ostatnie zabiegi nie zawsze są skuteczne, wiążą się z dużą liczbą sesji, wysokimi kosztami i krótkotrwałymi rezultatami, co doprowadziło do coraz rzadszego stosowania tych metod i utraty popularności.
