Carvago – najlepsza pomoc w kupnie samochodu. Szybko i bezpiecznie

Może i kupno samochodu nie jest bardzo trudnym zadaniem, ale wybór rzeczywiście solidnego i jakościowego samochodu, takiego, do którego nie będziemy musieli dokładać co chwila środków finansowych – już tak. Dlatego lepiej wspomóc się profesjonalną pomocą. Jakie wsparcie uzyskamy od Carvago?

adobestock
transportation and ownership concept – man with car documents outside

Czy kupno auta jest łatwe?

Kupno samochodu w dzisiejszych czasach, gdy oferta aut nowych i używanych jest przebogata, wydaje się zadaniem łatwym, ale to tylko pozory, gdyż ta cała masa wielu marek o różnym stanie i przebiegu potrafi przytłoczyć. To, co więc wydaje się ogromną zaletą w poszukiwaniach, może stać się jej przeciwieństwem. Dlatego też może się okazać, że niezbędna jest pomoc w znalezieniu idealnego pojazdu, porównanie samochodów pod względem najważniejszych parametrów. Wymierne wsparcie uzyskamy, korzystając z tego, co oferuje nowoczesna platforma sprzedażowa – Carvago. Bez problemu można tu kupić lub sprzedać używany samochód, wygodnie i bezpiecznie online, a do pełni szczęścia wystarczy tylko kilka kliknięć. 

Carvago – jak sprawdzany jest samochód?

Carvago to zdecydowanie największa platforma marketplace z pojazdami z całej Europy, dysponująca 4 oddziałami i obsługująca 6 krajów w Europie, lecz ekspansja następuje w bardzo szybkim tempie. Każde auto zostaje dokładnie sprawdzone przed zakupem, za co odpowiada doświadczony rzeczoznawca. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się auto, na jakie chcemy się zdecydować, mamy pewność, że otrzymamy szczegółowy raport o jego stanie technicznym, dokumentację zdjęciową i opinię Carvago. To pozwoli na spokojnie podjąć mądrą decyzję o zakupie. W Carvago pracują wyłącznie najlepsi eksperci samochodowi z wieloletnią praktyką, mogący pochwalić się najwyższymi kwalifikacjami. Ich wiedza i doświadczenia pomogą dokładnie sprawdzić każdy pojazd. Dla zachowania wysokiej jakości usługi są oni stale kontrolowani, dzięki czemu efekty pracy rzeczoznawców są zawsze skutecznie weryfikowane. 

Podczas analizy stanu samochodu sprawdzanych jest 270 punktów punktów kontrolnych samochodu. W raporcie dostępne są dokładne zdjęcia każdej ewentualnej – nawet najmniejszej – usterki, czy zarysowania lub innego problemu. W zdecydowanej większości przypadków (93%) wyniki kontroli dostępne są już w ciągu 2 dni roboczych od złożenia zamówienia. Na tej podstawie łatwiej zadecydować, czy warto kupić interesujący nas samochód, czy lepiej się wstrzymać i szukać dalej.

Carvago – jak to dokładnie działa?

To naprawdę łatwe, wystarczy kilka kroków, by stać się posiadaczem wymarzonego samochodu. Wystarczy go wybrać, a reszta zadań spoczywa na Carvago. Najpierw zostanie on dokładnie sprawdzony, czyli mowa tu o dokładnie analizie, o jakiej wspominaliśmy w poprzednim akapicie. Jeśli wszystko będzie okej, zostaną przygotowane dokumenty sprzedaży. Warto wiedzieć, że samochód można kupić za własne środki, ale jeśli nie mamy odpowiedniej ilości pieniędzy to nic straconego, bo dostępne jest finansowanie za pośrednictwem Carvago. Możemy liczyć na dobre warunki, bo firma wynegocjuje dla nas jak najkorzystniejszą ofertę kredytową. Carvago wykupi samochód i załatwi wszystko, co trzeba – wyrejestruje go z kraju importu, sprowadzi do Polski, gdzie ponownie zostanie skontrolowany, między innymi zostanie wykonany przegląd techniczny i rejestracja. A na koniec zostanie przywieziony pod dom!

Wydaje się, że nie ma łatwiejszego sposobu, by kupić swój wymarzony samochód. Warto zaufać Carvago!

Podobne wpisy