Kategorie
Zdrowie & Uroda

Cardio NRJ kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Jak leczyć nadciśnienie?
Cardio NRJ kapsułki - opinie, skład, cena, gdzie kupić?


AKTUALIZACJA 18.08.2021:

Naturalne kapsułki Cardio NRJ zapewniają skuteczną i kompleksową kurację przeciwko przewlekłej chorobie nadciśnieniowej, pomagając normalizować wysokie ciśnienie krwi, oczyszczając ściany naczyń krwionośnych ze złogów miażdżycy, które mogą prowadzić do miażdżycy. Formuła tego zabiegu oparta jest w 100% na naturalnych składnikach o specjalnych właściwościach i charakterystyce leczniczej.

Jeśli chcesz poznać wszystkie ważne informacje na temat tego innowacyjnego leczenia nadciśnienia, przeczytaj ten artykuł, który pomoże Ci wyrazić jasną opinię na temat kapsułek, zanim kupisz je w aptece. Następnie dowiedzą się Państwo wszystkich szczegółów dotyczących ceny zabiegu w aptekach rumuńskich, ulotki informacyjnej, składu, opinii użytkowników, składników aktywnych, forum, sposobu podawania, przeciwwskazań.

Cardio NRJ – co to jest i jak działa?

Cardio NRJ - co to jest i jak działa?

Formuła Cardio NRJ, przy pomocy substancji bioaktywnych w swoim składzie, zwalcza pojawienie się miażdżycy, jednej z głównych przyczyn śmiertelności w krajach rozwiniętych. Miażdżyca zmniejsza średnicę naczyń krwionośnych poprzez tworzenie złogów miażdżycowych cholesterolu, lipidów i materiału lipofagowego.

Poza poprawą czynności serca i normalizacją ciśnienia krwi, zabieg ten pomaga oczyścić naczynia krwionośne, rozcieńczyć krew i zapobiec powstawaniu zakrzepów. Pigułki pomagają również chronić przed uszkodzeniami tkanek naczyniowych i serca.

Zgodnie z wynikami badań klinicznych wykazano, że leczenie to jest skuteczne w leczeniu nadciśnienia w stopniach 1, 2 i 3. Tabletki Cardio NRJ są znakomitym rozwiązaniem zarówno w profilaktyce, jak i skutecznym leczeniu przewlekłej choroby nadciśnieniowej.

Efekt terapeutyczny i pozytywne działanie zabiegu będzie odczuwalne już od pierwszych dni podawania kapsułek. Długoterminowe korzyści terapeutyczne obejmują również poprawę napięcia mięśnia sercowego, likwidację arytmii i nerwic, poprawę pamięci.

Cardio NRJ – jakie składniki zawiera formuła kapsułek?

Cardio NRJ - jakie składniki zawiera formuła kapsułek?

Jak powiedziałem we wstępie do tego artykułu, formuła lecznicza Cardio NRJ opiera się na unikalnym połączeniu 100% naturalnych składników, co gwarantuje szybkie i skuteczne działanie lecznicze tego zabiegu. Więcej szczegółów na temat składu pigułek można znaleźć na oficjalnej stronie producenta.

Poniżej wymienione są główne składniki aktywne składu kapsułki:

 • Cynamon: bardzo bogaty w witaminy i pierwiastki śladowe, poprawia krążenie krwi i metabolizm
 • chmiel – składnik bogaty w katechiny, pomaga w zapobieganiu i leczeniu chorób układu krążenia
 • aloes – pomaga obniżyć poziom glukozy i cholesterolu we krwi
 • Witamina E – pomaga wyeliminować z organizmu toksyny i szkodliwe substancje, wzmacnia naczynia krwionośne
 • Witamina C: wspomaga pracę serca, oferuje wiele korzyści dla zdrowia układu nerwowego i hormonalnego
 • Witamina A: pomaga normalizować przepuszczalność kapilarną oraz wzmacnia mięsień sercowy, zapobiega zawałowi serca
 • Fosfolipidy: usuwają nadmiar cieczy z organizmu
 • Modrzew – pomaga zmniejszyć obrzęk, który często występuje u osób z nadciśnieniem tętniczym
 • Nasiona winogron – poprawiają napięcie naczyniowe, pomagają ustabilizować funkcje układu nerwowego
 • Rauwolfia : zmniejsza ryzyko wystąpienia kryzysów nadciśnieniowych i udarów

Musimy również wspomnieć o tym, że skoncentrowane działanie terapeutyczne tego zabiegu opiera się na bardzo wysokiej zawartości substancji bioaktywnych w jego ostatecznym składzie. Wynika to w dużej mierze ze specjalnego procesu, w którym przetwarzane są składniki aktywne składające się na recepturę leczniczą.

Cardio NRJ – jak stosować? Dawkowanie, przeciwwskazania i skutki uboczne

Dawka dzienna podczas zabiegu to 2 kapsułki dziennie, jedna rano i jedna wieczorem. Bardzo ważne jest, aby dokładnie stosować się do instrukcji zawartych w ulotce dołączonej do opakowania kapsułki Cardio NRJ oraz dodatkowych zaleceń producenta. Dawka dzienna nie może być przekroczona w żadnej formie.

Chociaż jest to zabieg naturalny, to jednak w przypadku kobiet w ciąży lub karmiących zaleca się konsultację ze specjalistą przed zastosowaniem tego produktu.

Okres, w którym leczenie musi być utrzymane, różni się w zależności od stopnia zaawansowania choroby w przypadku każdego użytkownika. Jasną informację na temat liczby dni leczenia można znaleźć w ulotce dołączonej do opakowania.

Cardio NRJ – Opinie i recenzje użytkowników

Zgodnie z informacjami na stronie internetowej producenta, pigułki Cardio NRJ są klinicznie sprawdzonym leczeniem z ogromną liczbą uczestników w każdym wieku i różnym stopniem zaawansowania chorób układu krążenia. Wyniki uzyskane po badaniach klinicznych oraz liczne referencje od użytkowników wydają się potwierdzać obiecane przez producenta wyniki, które na pierwszy rzut oka były dla nas nieco przesadzone.

Dlatego też, aby jasno ustalić, jak realne są wyniki obiecane przez producenta tego leczenia, nasz zespół przeprowadził ekstremalne prace dokumentacyjne, które obejmowały badanie wszystkich dyskusji na forum użytkowników tych kapsułek, zarówno w Polsce, jak i za granicą, analizę licznych artykułów opublikowanych na stronach internetowych światowej klasy instytucji w dziedzinie kardiologii, artykułów, które wspominają leczenie przedstawione w tym artykule.

Chociaż odkryłem kilka negatywnych opinii na temat tego produktu, ostatecznie wniosek był taki, że w dużej mierze potwierdza on zarówno informacje zawarte na oficjalnej stronie internetowej producenta, jak i naszą wstępną opinię o tym zabiegu, tj. że jest on naprawdę kompletnym, skutecznym i szybkim naturalnym rozwiązaniem w walce z nadciśnieniem i normalizacji pracy serca.

Cardio NRJ – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro

Cardio NRJ - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro

Jeśli chodzi o cenę pigułek, wrócę do naszego wstępnego zalecenia, aby kupić pigułki online bezpośrednio na stronie internetowej producenta. Jesteś pewien, że zamówiłeś oryginalny zabieg, a nie jakieś podrobione pigułki, oprócz promocyjnej ceny, o której wspomnieliśmy wcześniej w tym artykule. Dokładniej mówiąc, 50% rabat od ceny produkcji.

Jeśli chodzi o otrzymywanie pigułek z aptek, to leczenie to nie wymaga recepty, ale zapasy w tym momencie, z posiadanych przez nas informacji, są bardzo małe. Chociaż przy prawidłowym wyszukiwaniu można znaleźć pigułki Cardio NRJ w aptekach, możliwości są bardzo małe. Ale jednocześnie należy wziąć pod uwagę, że cena w aptece nie będzie prawie tak korzystna jak ta na stronie producenta.Jak obniżyć ciśnienie krwi bez leków?

Wszystkie sugestie z poniższej listy mają udowodnione działanie obniżające ciśnienie krwi. Jednak nie będziesz w stanie wykonać ich wszystkich naraz. Wybierz jedną pozycję z listy i spróbuj wprowadzić ją w życie. Po ustaleniu tego, wybierz drugą, i tak dalej. Może spróbuj nowego, raz w miesiącu. Pomyśl, jak daleko zajdziesz o tej porze w przyszłym roku!

Zrzuć kilka kilogramów i zacznij dietę dla lepszego samopoczucia

Nawet utrata 5% masy ciała znacznie obniży Twoje ciśnienie krwi. Jeśli ważysz 100 kg, utrata 5% wagi to 5 kg (11 funtów). Tracąc 2 funty tygodniowo, możesz tego dokonać w ciągu 6 tygodni.

Badania wykazały, że utrata 4 kg wagi obniży ciśnienie skurczowe i rozkurczowe odpowiednio o 4,5 i 3,2 mm Hg.

Istnieje wiele różnych sposobów na schudnięcie, ale unikaj diet typu fad. Mogą one pomóc Ci schudnąć w krótkim czasie, ale musisz wprowadzić zmiany w swojej diecie, które są trwałe w dłuższej perspektywie. Utrata wagi i jej utrzymanie oznacza zmianę diety na zawsze. Twoja dieta musi być kompletna pod względem odżywczym, zróżnicowana i interesująca.

Zmniejsz ilość soli w diecie

Być może nie zdajesz sobie sprawy, że zbyt duża ilość soli w krwiobiegu zwiększa ciśnienie krwi.

Po zjedzeniu talerza słonych chipsów, w Twoim krwiobiegu znajduje się chlorek sodu (sól). Aby obniżyć stężenie sodu we krwi, nerki muszą ciężko pracować i ponownie wchłaniać duże ilości wody. To zwiększa objętość krwi i oznacza, że Twoje serce jest pod zwiększonym stresem pompując to zwiększone obciążenie.

Sól jest często ukryta w produktach spożywczych, takich jak płatki śniadaniowe, pieczywo, sosy sałatkowe, sosy i mrożonki.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca nie więcej niż 5 g soli dziennie – większość dorosłych Brytyjczyków spożywa około 9/12 mg/dzień, czyli dwa razy więcej.

Jak zmniejszyć ilość soli w diecie?

 • Przestań dodawać sól do potraw podczas gotowania lub na talerzu.
 • Nie trzymaj solniczki na stole.
 • Czytaj etykiety i unikaj ukrytej soli – gotuj od podstaw, wtedy wiesz, co jesz.
 • Unikaj słonych przekąsek, takich jak chipsy i solone orzeszki.
 • Uważaj na sosy, takie jak sos sojowy i sosy w kostkach – kostki rosołowe zawierają dużo soli.
 • Do gotowania wybieraj zamienniki o niskiej zawartości soli.

Zwiększ ilość błonnika pokarmowego

Wiele badań wykazało, że zwiększenie ilości błonnika w diecie obniża zarówno ciśnienie krwi, jak i poziom cholesterolu.

Błonnik jest rodzajem węglowodanu, który jest niestrawny. Odgrywa on jednak ważną rolę w procesie trawienia, ponieważ wypełnia treść jelitową, stymuluje przesuwanie się pokarmu przez jelita i zapobiega zaparciom. W jelicie cienkim błonnik wiąże się z cholesterolem pochodzącym z pożywienia i zapobiega jego wchłanianiu do krwiobiegu. Zastąpienie rafinowanych ziaren pełnymi ziarnami, które mają znacznie wyższą zawartość błonnika, pomoże obniżyć cholesterol.

Pokarmy bogate w błonnik to pełnoziarniste pieczywo, ryż i makaron – „brązowe pokarmy”, rośliny strączkowe, orzechy i nasiona oraz wiele owoców i warzyw, w tym skórki ziemniaków.

Dlaczego obniżenie cholesterolu obniża ciśnienie krwi?

Dodanie błonnika do diety nie tylko obniża poziom cholesterolu, ale także pomaga ustabilizować poziom glukozy we krwi. Błonnik pomaga jeść mniej, ponieważ sprawia, że czujesz się pełniejszy na dłużej. Dieta wysokobłonnikowa może pomóc Ci schudnąć.

Diety wysokobłonnikowe zmniejszają oporność na insulinę – jest to niezdrowa sytuacja metaboliczna, która występuje, gdy organizm staje się mniej wrażliwy na hormon insuliny. Insulinooporność jest związana z wysokim ciśnieniem krwi.

W jednym z badań z 2015 roku, zwiększenie całkowitej ilości błonnika do 6,8g/1000 kalorii/dzień zmniejszyło skurczowe ciśnienie krwi o 1,69 mm Hg.

Jak leczyć nadciśnienie?
Cardio NRJ kapsułki - opinie, skład, cena, gdzie kupić?