Kategorie
Fit Sylwetka

Biostinex kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Biostinex kapsułki - opinie, skład, cena, gdzie kupić?


W ciągu ostatnich kilku lat coraz więcej osób decyduje się na stosowanie diety ketogenicznej, aby pomóc im schudnąć i odzyskać idealną formę fizyczną. Biostinex może być przyjmowany przez kobiety i mężczyzn jako suplement diety wspomagający dietę ketogeniczną, zdrowy tryb życia i regularną aktywność fizyczną.

Jak działają i do czego służą kapsułki Biostinex? Gdzie można je nabyć i jakie korzyści można uzyskać? Aby dowiedzieć się więcej o wszystkich jego specjalnych funkcjach, czytaj dalej!

Biostinex – co to jest i jak działa?

Biostinex może być przyjmowany przez wszystkich, którzy zmagają się z procesem odchudzania. To produkt dla tych szukając możliwego naturalnego źródła wsparcia dla dobrego samopoczucia głównych funkcji organizmu.

Dieta ketogeniczna polega na ograniczeniu dziennego spożycia węglowodanów w celu przyspieszenia utraty zbędnych kilogramów. Szczególnie w początkowej fazie, to może być trudne i skomplikowane, aby realizować tę ścieżkę diety, i można zdecydować się na uzupełnienie z formułą, takich jak Biostinex. Kapsułki są bezglutenowe i mogą być przyjmowane również w przypadku celiakii i nietolerancji glutenu, nie zawierają żadnych śladów barwników ani GMO, konserwantów ani innych substancji pomocniczych, które mogłyby być potencjalnie szkodliwe dla zdrowia organizmu.

Biostinex – jakie są zalety i efekty stosowania?

Suplement diety można wybrać z kilku powodów: po pierwsze, aby wspomóc dobre samopoczucie głównych funkcji organizmu oraz jako uzupełnienie diety ketogenicznej, której celem jest utrata zbędnych kilogramów.

Przyjmowanie go codziennie może pomóc:

 • poprawić funkcje trawienne,
 • detoksykację nerek i wątroby z nagromadzonych odpadów i toksyn,
 • dobre samopoczucie procesów metabolicznych lipidów i białek,
 • przyswajanie witamin i minerałów
 • osiągnięcie ketozy przez organizm.

Biostinex – jaki jest skład kapsułek?

Biostinex - jaki jest skład kapsułek?

Niedawny sukces komercyjny suplementu diety Biostinex wynika z jego wewnętrznej formuły. Kapsułki zawierają szczegółowo dobrane składniki przebadane przez zespół ekspertów producenta w dziedzinie przyrody. Oto składniki zawarte w formule:

 • Ekstrakt z liści Herbaty Chińskiej: może wspomagać dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne, szczególnie polecany w sytuacjach stresu i nadmiernego wyczerpania.
 • Witamina C: może pomóc w lepszym przyjmowaniu i przyswajaniu soli mineralnych.
 • L-karnityna: może mieć energetyzujący i regenerujący wpływ na dobre funkcjonowanie organizmu.
 • L-tyrozyna: może okazać się cennym uzupełnieniem diety ketogenicznej, zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej w celu usprawnienia procesów trawiennych i przyswajania składników odżywczych.

Biostinex – czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Biostinex może być podjęty bez żadnego szczególnego ryzyka. Jedyne przeciwwskazania, jakie należy brać pod uwagę, to: osoby uczulone na poszczególne substancje pomocnicze.

Odradza się przyjmowanie preparatu kobietom w ciąży. Jeśli masz chorobę lub przyjmujesz leki, powinieneś zasięgnąć porady lekarza.

Biostinex – jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Biostinex - jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Biostinex występuje postaci kapsułek, które należy przyjmować codziennie 30 minut przed głównymi posiłkami, popijając dużą szklanką wody.

Szczegóły dotyczące dawkowania można znaleźć na odwrocie opakowania lub w ulotce dołączonej do opakowania.

Zalecane stosowanie to 2 kapsułki dziennie po posiłku o stałych porach (np. rano i wieczorem).

Biostinex: recenzje i opinie klientów

„Zdecydowałam się na dietę ketogeniczną, aby przyspieszyć utratę wagi w zdrowy sposób. Oprócz środków dietetycznych stosuję również suplement diety Biostinex, który polecam wszystkim.

„Na co dzień łączę dietę ketogeniczną i aktywność fizyczną z Biostinex. Kapsułki wspomagają zdrowe procesy przemiany materii i trawienia.

„Polegałem na diecie ketogenicznej, aby schudnąć. Poza kilkoma trikami, sięgam również po naturalne kapsułki Biostinex, które idealnie sprawdzają się również w podróży.

Biostinex – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Biostinex - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Suplement diety Biostinex, do stosowania wraz z dietą ketogeniczną, można nabyć wyłącznie na oficjalnej stronie producenta. To daje oszczędność na kosztach pośrednictwa handlowego. Formuła jest obecnie o 50% tańsza od ceny katalogowej.

Suplement nie jest dostępny w aptekach ani na portalach jak Amazon czy Allegro. Jedynym bezpiecznym miejscem zakupu jest oficjalna strona produktu.Czy post jest dobry dla utraty wagi?

Przerywany post zyskał popularność w ostatnich latach jako łatwy sposób na utratę wagi. Dzieje się tak, gdy nie zaczynasz jeść aż do później pory dnia, aby pomóc zmniejszyć liczbę spożywanych kalorii. Ale co mówią eksperci?

W 2018 r. naukowcy stwierdzili, że dieta niskokaloryczna wraz z przerywanym postem doprowadziła do zmniejszenia masy tkanki tłuszczowej i poprawy parametrów metabolicznych. Ponadto w 2020 r. przegląd systematyczny wykazał, że przerywany post wykazał obietnicę w leczeniu otyłości. Więc skąd wiesz, czy to będzie działać dla Ciebie?

Mey mówi, że to działa dla niektórych ludzi, ale nie dla innych. Jeśli zamierzasz spróbować, sugeruje, żebyś prowadził zeszyt, w którym będziesz zapisywał swoją wagę, godziny postu i samopoczucie w ciągu dnia. Wtedy będziesz mógł ocenić, czy jest to dobre rozwiązanie dla ciebie, czy nie. Jeśli masz przewlekłą chorobę, najlepiej najpierw porozmawiać z lekarzem.

Inne skuteczne narzędzia, które pomogą Ci schudnąć

Uważaj na suplementy odchudzające, które twierdzą, że pomogą Ci szybko zrzucić kilogramy. Często są one niebezpieczne! Czasami żywność może być oznaczona jako „żywność dietetyczna”, ale uważaj, aby przeczytać etykietę żywieniową, ponieważ może to być chwyt marketingowy. Jedzenie mniejszej ilości kalorii i pozostawanie w deficycie kalorycznym jest sposobem na utratę wagi, ale pamiętaj, aby nie przesadzić. Jedzenie zbyt mało kalorii jest również niezdrowe, ponieważ twoje ciało nie będzie miało odpowiedniego paliwa. Oto kilka zdrowych i bezpiecznych narzędzi, które mogą pomóc Ci w podróży do utraty wagi.

 • Ćwiczenie. Więcej ruchu to świetny sposób na spalanie kalorii i pomoc w osiągnięciu deficytu kalorycznego. Harvard Health zaleca godzinę ćwiczeń o umiarkowanym wysiłku każdego dnia dla osób chcących schudnąć. Zalecają również wprowadzenie zmian w codziennej rutynie, aby być bardziej aktywnym fizycznie w ciągu dnia, np. chodzenie po schodach zamiast windy lub chodzenie gdzieś pieszo zamiast korzystania z transportu.
 • Odpowiedni odpoczynek. „Dorośli powinni być coraz około 7 do 9 godzin snu na noc”, mówi Del Borrello. „Wszystko mniej może spowodować, że mamy wzrost apetytu i zachcianki, których prawdopodobnie nie mielibyśmy, gdybyśmy byli dobrze wypoczęci”.
 • Odpowiednie spożycie wody. „Spożycie wody jest również kluczowe dla sytości, jak również”, mówi Del Borrello. „Czasami możemy pomylić uczucia pragnienia z głodem”. Zalecenia stwierdzają, że kobiety powinny wypijać 2,6 litra wody dziennie, a mężczyźni około 3,7 litra dziennie. Ustalono również, że około 20% spożywanej przez nas wody pochodzi z pożywienia, a pozostałe 80% powinno pochodzić z napojów pitnych.
Biostinex kapsułki - opinie, skład, cena, gdzie kupić?