Kategorie
Seks

BigBoy żel – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

BigBoy żel - opinie, skład, cena, gdzie kupić?


AKTUALIZACJA 12.08.2021:

BigBoy Special Gel to nowy produkt, którego celem jest zapewnienie mężczyznom większej pewności siebie, wytrzymałości i przyjemności podczas intymnych chwil. Ze względu na swój naturalny skład, produkt ten oferuje mężczyznom możliwość doskonalenia swoich umiejętności w łóżku. Obejmuje to trwałą władzę i oczywiście niekończącą się przyjemność dla ich partnera!

Co czyni ten żel jednym z najbardziej cenionych produktów przez mężczyzn w Polsce i na całym świecie? Czytaj dalej, a w kolejnych zmarszczkach dowiesz się, czym jest BigBoy, co zawiera, jakie są jego zalety, jak go używać i gdzie go kupić w naprawdę dogodnej cenie.

BigBoy jest innowacyjnym i skutecznym żelem, który zawiera szereg składników pochodzenia naturalnego, mogących ułatwić zwiększenie rozmiaru penisa. Produkt ten staje się coraz bardziej popularny w recenzjach na forum, nie tylko ze względu na swoją skuteczność, ale również z powodu całkowitego braku przeciwwskazań i skutków ubocznych, nawet w przypadku długotrwałego stosowania.

BigBoy – co to jest jak działa?

BigBoy - co to jest jak działa?

Prawdziwą skuteczność tego żelu, chwalonego przez jego producentów, potwierdzają liczne pozytywne recenzje, które pojawiły się już w Polsce i na całym świecie, na forach internetowych dotyczących produktów służących poprawie męskiej sprawności seksualnej.

Zgodnie z uwagami w rzeczywistości Bigboy żel jest w stanie pomóc:

  • Zwiększyć doznania podczas stosunku: ekstrakty z Pauinia Cupana, Rhodiola rosea, Wild Mint i Sage, to jest formuła, która będzie pchać swoich partnerów, aby chcą więcej i więcej;
  • Wydłużenie czasu trwania stosunku: Zostaniesz prawdziwym maratończykiem seksualnym dzięki poprawie wytrwałości, której towarzyszy nowo odkryta zdolność do uzyskania erekcji:
  • Poprawa produkcji hormonów: Unikalna formuła zwiększa produkcję hormonów, która jest kluczowa dla libido:
  • Odżywia ciało: Preparat oferuje naszemu ciału szereg substancji przydatnych do prawidłowego funkcjonowania oraz utrzymania energii i tonu.

Rozmiar penisa: Czy można coś zrobić, aby go wydłużyć?

Czy rozmiar penisa jest ważny? Eksperci od seksu na ogół mówią nie, ale to nie przeszkadza człowiekowi martwić się, że jego penis jest zbyt mały. Zacznijmy od tego, że rozmiar zwiotczałego penisa i rozmiar penisa we wzwodnej nie są koniecznie związane. Niektóre penisy dużo rosną podczas erekcji, inne nie.

Mężczyźni muszą dziękować za swoje geny i poziom ekspozycji hormonalnej za rozmiar swojego penisa. Rozmiar może różnić się między członkami tej samej rodziny, ale istnieje również różnica między populacjami: średnia wielkość penisa w jednej populacji może różnić się od średniej wielkości penisa w innej populacji. Rozmiar penisa, w ogóle, różni się po prostu dlatego, że może. Tak długo, jak penis jest wystarczająco duży, aby wykonać pracę – i że praca jest reprodukcja – genetyka tego penisa zostanie przekazana dalej.

Techniki powiększania penisa

Oto kilka dobrych wiadomości dla facetów, którzy nie są dobrze wyposażone i chcą poprawić sytuację: istnieją techniki i produkty, które mogą zwiększyć rozmiar penisa.

Jednym ze sprawdzonych sposobów na zmianę widocznej wielkości penisa jest poprzez operację powiększenia penisa. W operacji powiększenia penisa, więzadła, które zachowują erekcję są cięte, co powoduje, że większa część penisa jest narażona na zewnątrz ciała. Daje to wrażenie, że penis jest dłuższy, choć minusem jest to, że erekcja nie wskazuje już na górę.

Inną metodą, która może zadziałać, jest metoda trakcyjna. Jednak wiąże się to z wykorzystaniem urządzenia do ciągnięcia penisa, zwykle przez wiele godzin każdego dnia i przez tygodnie, a nawet miesiące. Więc nawet jeśli to może dać nieco dłuższy penis, jest to ogromny wysiłek czasu na dość minimalne zyski.

Istnieją również pewne techniki powiększania penisa, które mogą być niebezpieczne i nieskuteczne. Porozmawiajmy o zastrzykach i jelqing (tworzenie mikropęknięć, które sprawiają, że penis wygląda na większy, gdy się goi). Pompy penisowe mogą być również używane do tymczasowego zrobić penisa wyglądać większe podczas seksu, ale nie oferują one trwałe wyniki.

BigBoy – Formuła, skład i składniki

BigBoy - Formuła, skład i składniki

Istnieją cztery główne składniki pięknej formuły big boy. każdy z nich wykonuje ukierunkowane działanie i jednocześnie synergistycznie z pozostałym składem.

  • RHODIOLA ROSEA: Wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i poprawia krążenie krwi, ułatwiając swobodne krążenie krwi.
  • PAUINIA CUPANA FRUITS: rozciągają tkankę jamistą zarówno pod względem długości jak i średnicy. Stanowią bogate źródło użytecznych substancji zdolnych do poprawy produkcji spermy i stymulowania męskiej aktywności seksualnej.
  • SALVIA: jego ekstrakt, który ma działanie tonizujące i stymulujące męskie zdolności seksualne, może ułatwiać wydzielanie hormonu wzrostu, nic więc dziwnego, że jest również często stosowany w żywieniu sportowym.
  • SELVATIC MINT: ma efekt rozgrzewający, może ułatwić przepływ krwi do penisa, skutecznie zwiększając męską potencję.

Jak widać, są to tylko ekstrakty naturalnego pochodzenia. Formuła BigBoy Special nie wymaga użycia składników chemicznych, dlatego też produkt ten można nabyć bez recepty.

BigBoy – Sposób użycia i jak stosować żel?

Produkt ten posiada formułę żelową, która sprawia, że jest praktyczny i przyjemny w użyciu w każdej chwili. Produkt, zgodnie z sugestiami producenta, należy używać szukając pół godziny wcześniej, kiedy zamierzasz nawiązać związek. Zabieg polega na rozprowadzeniu żelu na dłoni i nałożeniu go na całej długości penisa, ruchami od góry do dołu i na odwrót.

Produkt nie powinien być spłukiwany i może być stosowany jeszcze mocniej w ciągu dnia i przez kolejne dni bez żadnych problemów.

Opinie na forach nie ujawniły żadnych przeciwwskazań ani skutków ubocznych, wynikających ze stosowania, nawet długotrwałego, tego żelu.

BigBoy – Cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro

BigBoy - Cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro

Zwykle przywykliśmy myśleć, że każdy wysokiej jakości, a przede wszystkim naturalny produkt, który może poprawić męską sprawność seksualną, musi dużo kosztować. Tak nie jest w przypadku BigBoya. Jego producent, w rzeczywistości, udało się utrzymać cenę produktu naprawdę przystępne, dzięki możliwości dystrybucji bezpośrednio przez oficjalną stronę internetową. Pozwala to na uniknięcie pośredników takich jak Allegro, Ceneo i podobnych, co z konieczności zwiększyłoby jego koszty.

Wypełniając formularz na oficjalnej stronie internetowej można kupić ten potężny żel za jedyne 49 €, przy zerowych kosztach wysyłki i możliwości wygodnego opłacenia go przy odbiorze. Dostawa, która zazwyczaj odbywa się w ciągu kilku dni, w anonimowym pakiecie, aby całkowicie chronić Twoją prywatność.

Podsumowanie: BigBoy to nowy naturalny sojusznik dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą bezpiecznie i ekonomicznie poprawić zarówno rozmiar jak i jakość swojej sprawności seksualnej. Wysokiej jakości produkt dostępny dla mężczyzn w każdym wieku, który można zamówić bezpośrednio w domu, unikając wstydów związanych z koniecznością udania się do apteki w celu zakupu produktu.Zrozumienie najczęstszych problemów seksualnych występujących u mężczyzn

Prawie każdy mężczyzna będzie miał jakieś problemy seksualne w ciągu swojego życia – ale nie prawie każdy z nich będzie omawiał je ze swoimi lekarzami, a nawet partnerami.

Zaburzenia erekcji (ED), czyli problemy z uzyskaniem lub utrzymaniem erekcji, przyciągają wiele uwagi, ale wielu mężczyzn cierpi z powodu równie niepokojących problemów seksualnych, wyjaśnia dr Ali Dabaja, urolog z Henry Ford Health System. Co więcej, wiele problemów seksualnych występuje w tym samym czasie co ED, więc jest to niemalże scenariusz typu „kura i jajko”. Problemy takie jak przedwczesny wytrysk, na przykład, mogą prowadzić do zaburzeń erekcji.

Umów się na wizytę z lekarzem, aby przetestować i wykluczyć podstawową przyczynę medyczną. Istnieje wiele skutecznych metod leczenia, w tym leki doustne, aby skorygować ED.

Czym jest przedwczesny wytrysk?

Jeśli masz wytrysk przed lub bardzo szybko po rozpoczęciu aktywności seksualnej, możesz doświadczać przedwczesnego wytrysku. Choć jest to najlepiej znany jako uciążliwość dla młodszych mężczyzn, którzy dopiero zaczynają badać relacji seksualnych, to dzieje się w mężczyzn w każdym wieku w tym samym tempie. W rzeczywistości, może to służyć jako znak ostrzegawczy dla zaburzeń erekcji wśród starszych mężczyzn, lub leżących u podstaw zaburzeń lękowych.

Rozwiązanie: Większość mężczyzn może nauczyć się kontrolować przedwczesny wytrysk bez leków lub interwencji medycznej. Spotkanie z terapeutą seksualnym może pomóc uprościć ten proces.

Co jeśli masz opóźniony wytrysk?

Opóźniony wytrysk występuje, gdy masz problemy z kulminacją podczas stosunku, lub po dłuższej stymulacji seksualnej. Może to być spowodowane uszkodzeniem nerwów lub chorobą tarczycy.

Rozwiązanie: Leczenie opóźnionego wytrysku zależy od przyczyny. W wielu przypadkach, praca z terapeutą seksualnym może pomóc rozwiązać problem – i uczynić seks bardziej przyjemne, zbyt.

Choroba Peyronie’go – jedna z zaburzeń erekcji występujących wśród mężczyzn

Jeśli twój penis ma krzywiznę, która powoduje ból podczas erekcji, możesz mieć rzadki stan zwany chorobą Peyronie’go. Szanse są takie, że zauważysz guzek lub zgrubienie na górze lub dole penisa.

Rozwiązanie: Lekarze mogą wstrzykiwać leki w celu rozpuszczenia twardych guzków. Jeśli to nie zadziała, kolejną opcją jest operacja.

Co robić w przypadku niskiego testosterony lub libido?

Poziom testosteronu osiąga szczyt w wieku 18 lat i zaczyna spadać wraz z wiekiem. Nawet z tym naturalnym spadkiem w czasie, większość mężczyzn zrobić wystarczająco dużo testosteronu przez całe życie, aby uniknąć problemów seksualnych. Jeśli doświadczasz braku pożądania, ED, czujesz się zdołowany i masz obawy o swój poziom testosteronu, proste badanie krwi odkryje, czy jesteś uruchomiony niski, czy nie.

Choć większość mężczyzn nie chce o tym rozmawiać, niskie pożądanie seksualne jest dość powszechnym problemem. Brak zainteresowania może wynikać z lęku, niepokoju lub stresu związanego z innym problemem seksualnym (takim jak przedwczesny wytrysk). Może to być również związane z problemami w związku lub innymi problemami psychologicznymi. Warunki medyczne, takie jak cukrzyca, choroby nerek, depresja i choroba Parkinsona – oraz leki stosowane w leczeniu tych i innych schorzeń – mogą również zakłócać pożądanie, dlatego ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem.

Rozwiązanie: Jeśli niski testosteron jest przyczyną braku zainteresowania seksem, uzupełnienie hormonu może pomóc. Innym częstym winowajcą jest depresja. Porozmawiaj ze swoim lekarzem i partnerem, aby dotrzeć do źródła problemu i podjąć działania w celu jego rozwiązania.

BigBoy żel - opinie, skład, cena, gdzie kupić?